PLANA FÀBREGA

PLANA FÀBREGA
Connexió flexible F.O. monomode SM SC/APC 80mnovetat
Connexió flexible F.O. monomode SM SC/APC 80m
Ref CES956405
Cable bifibra SM (monomode) G-65A2 OS2 [9/125 µm) d'interconnexió directa des del registre RITI fins al punt d'accés a l'usuari (PAU) en el registre de terminació de xarxa (RTR). Aquest cable ve preconectorizado en els dos extrem amb 2 + 2 connectors SC amb polit APC, per a la seva instal·lació directa entre la roseta terminal d'usuari i el RITI. Longitud 80m.
PVP: 129,74 IVA inclòs
PVP: 129,74 IVA inclòs
Veure producte
Connexió flexible F.O. monomode SM SC/APC 40mnovetat
Connexió flexible F.O. monomode SM SC/APC 40m
Ref CES956404
Cable bifibra SM (monomode) G-65A2 OS2 [9/125 µm) d'interconnexió directa des del registre RITI fins al punt d'accés a l'usuari (PAU) en el registre de terminació de xarxa (RTR). Aquest cable ve preconectorizado en els dos extrem amb 2 + 2 connectors SC amb polit APC, per a la seva instal·lació directa entre la roseta terminal d'usuari i el RITI. Longitud 40m.
PVP: 82,68 IVA inclòs
PVP: 82,68 IVA inclòs
Veure producte
Connexió flexible F.O. monomode SM SC/APC 30mnovetat
Connexió flexible F.O. monomode SM SC/APC 30m
Ref CES956403
Cable bifibra SM (monomode) G-65A2 OS2 [9/125 µm) d'interconnexió directa des del registre RITI fins al punt d'accés a l'usuari (PAU) en el registre de terminació de xarxa (RTR). Aquest cable ve preconectorizado en els dos extrem amb 2 + 2 connectors SC amb polit APC, per a la seva instal·lació directa entre la roseta terminal d'usuari i el RITI. Longitud 30m.
PVP: 70,93 IVA inclòs
PVP: 70,93 IVA inclòs
Veure producte
Connexió flexible F.O. monomode SM SC/APC 20mnovetat
Connexió flexible F.O. monomode SM SC/APC 20m
Ref CES956402
Cable bifibra SM (monomode) G-65A2 OS2 [9/125 µm) d'interconnexió directa des del registre RITI fins al punt d'accés a l'usuari (PAU) en el registre de terminació de xarxa (RTR). Aquest cable ve preconectorizado en els dos extrem amb 2 + 2 connectors SC amb polit APC, per a la seva instal·lació directa entre la roseta terminal d'usuari i el RITI. Longitud 20m.
PVP: 59,16 IVA inclòs
PVP: 59,16 IVA inclòs
Veure producte
Marc triple Crystal negre mat/ negre matnovetat
Marc triple Crystal negre mat/ negre mat
Ref MEC297930
Marc 3x per mecanismes sèrie Logus. Crystal Color Negre mat / negre mat
PVP: 64,01 IVA inclòs
PVP: 64,01 IVA inclòs
Veure producte
Adaptador de rosca per a SD42novetat
Adaptador de rosca per a SD42
Ref CCT956220
Adaptador per a càmeres domo PTZ HDCVI SD42. Rosca G1 1/2 ''. Càrrega màxima 3kg. Combinat amb CCT956146 permet muntar en paret o amb CCT945062en sostre. Alumini, pintat blanc Ø169mmx37mm. Pes 0,25kg.
PVP: 11,07 IVA inclòs
PVP: 11,07 IVA inclòs
Veure producte
Kit Conversor UTP Video per HDCVI/TVI/AHD/CVBS 4K ,Cable Flexible, PushPin (2 ud)novetat
Kit Conversor UTP Video per HDCVI/TVI/AHD/CVBS 4K ,Cable Flexible, PushPin (2 ud)
Ref CCT956219
Kit Conversor UTP Vídeo per HDCVI / TVI / AHD / CVBS fins 4K Apilable amb Cable Flexible i PushPin (2 unitats). Transmissió en temps real per cable UTP CAT5 / 6. Passiu, sense necessitat de subministrament d'energia. Excel·lents capacitats anti-tempesta, antiestàtiques i anti-interferència. Format compatible: HDCVI / TVI / AHD / CVBS. Amb connector BNC femella, i connexions de terminal de cargol endollables.
PVP: 8,50 IVA inclòs
PVP: 8,50 IVA inclòs
Veure producte
Videogravador 5en1 16 canals 4Mp@12ips +48IP 12Mp 2HDMI 8HDD E/Snovetat
Videogravador 5en1 16 canals 4Mp@12ips +48IP 12Mp 2HDMI 8HDD E/S
Ref CCT956218
Videogravador XVR penta híbrid, suporta: HDCVI, HDTVI, AHD, CVBS i IP. Permet +48 canals IP extres. Enregistrament HDCVI a 4MP @ 200ips o 1080P @ 400ips. Enregistrament IP 12MP @ 256Mbps. Ample de banda de 256Mbps. Capacitat màxima de fins a 48TB amb 8 HDD. Audio entrades 16 Canals RCA sortida 1canal RCA. 1 Mic In, 1 Mic Out, BNC. Vídeo sortida 1 HDMI 4K, 1 HDMI 1080P, 1 VGA i 1 BNC. 11 entardas d'alarma, 6 sortides de relé. 2x Ethernet RJ45 10M / 100M / 1000M. 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.0 (darrere). 230Vac / 40W. Dimensions i pes: 440x455x95mm (2U) / 8.24Kg.
PVP: 1.942,96 IVA inclòs
PVP: 1.942,96 IVA inclòs
Veure producte
Càmera domo HDCVI 4en1 2Mp 1080p D/N ICR IR60m Òptica VF 2.7-12mm IP67novetat
Càmera domo HDCVI 4en1 2Mp 1080p D/N ICR IR60m Òptica VF 2.7-12mm IP67
Ref CCT956223
Càmera Domo HDCVI 4 a 1. Resolució Megapíxel fins a 1080p @ 25ips. Suporta HDCVI, AHD, HDTVI i CVBS. Sensor 1 / 2.7 "2MP CMOS. Commutació Dia - Nit amb Filtre ICR. Il·luminació mínima 0.02Lux (Color) / 0Lux (B / N) amb LEDs. Òptica Varifocal manual 2.7-12mm (105.9º-33.4º). LEDs Smart IR (fins 60m). Els quatre formats es poden commutar mitjançant el menú OSD o mitjançant el controlador UTC. Dom d'exterior IP67 instal·lable a paret o sostre (3 eixos). menú OSD accessible des DVR. Sense latència ni interferències fins 800m via Coaxial 75-3. Transmissió 1080P fins a 300m via cable UTP. Dimensions i pes: Ø122x104mm / 0.57Kg.
PVP: 95,83 IVA inclòs
PVP: 95,83 IVA inclòs
Veure producte
Videogravador 5en1 H265 16 canals 4K@6ips +16IP 12Mp 2HDMI 8HDD E/S 320Mbpsnovetat
Videogravador 5en1 H265 16 canals 4K@6ips +16IP 12Mp 2HDMI 8HDD E/S 320Mbps
Ref CCT956222
Videogravador XVR penta híbrid, suporta: HDCVI, HDTVI, AHD, CVBS i IP. Ventilador Smart Fan Design. Enregistrament 4K @ 6IPS, 6MP @ 8IPS, 5MP @ 10IPS, 4MP / 3MP @ 12IPS, 4M-N / 1080P / 720P @ 25ips. 12MP en els canals IP. Compressió H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 / AAC (només per al primer canal), G.711A, G.711U, PCM. Audio (16 entrades, 1 sortida, BNC) bidireccional 1 Mic In, 1 Mic Out. Vídeo sortides 2 HDMI, 1 VGA i 1 TV. 16 entrades alarma, 6 sortides de relé. Ample de banda de 320Mbps. Reproducció sincronitzada a temps real de 1/4/8/9/16/25/36 canals. Capacitat màxima de fins a 10TB amb 8 HDD. Ampliació d'emmagatzematge mitjançant 1 port eSATA. 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.0. Alimentació 100-240VAC / Consum 35W. Dimensions i pes: 440x455x95mm (2U) / 6.90Kg.
PVP: 1.786,20 IVA inclòs
PVP: 1.786,20 IVA inclòs
Veure producte
LED AR111 Lynk Regulable 13W GU10 220V 45º 4000K 950lmnovetat
LED AR111 Lynk Regulable 13W GU10 220V 45º 4000K 950lm
Ref LED952470
Llum LED AR111 lynk Regulable. T.Color 4000K. 950lm. Potència nominal 13W. 220-240V. 0.065A. Factor de potència 0.9. 50 / 60Hz. Vida 25.000h. Temperatura màxima i mínima + 40º -20º. RA80. IP40. Angle 45º. Base GU10.
PVP: 29,28 IVA inclòs
PVP: 29,28 IVA inclòs
Veure producte
LED AR111 Lynk Regulable 13W GU10 220V 45º 3000K 900lmnovetat
LED AR111 Lynk Regulable 13W GU10 220V 45º 3000K 900lm
Ref LED952469
Llum LED AR111 lynk Regulable. T.Color 3000K. 900lm. Potència nominal 13W. 220-240V. 0.065A. Factor de potència 0.9. 50 / 60Hz. Vida 25.000h. Temperatura màxima i mínima + 40º -20º. RA80. IP40. Angle 45º. Base GU10.
PVP: 29,28 IVA inclòs
PVP: 29,28 IVA inclòs
Veure producte
LED AR111 Lynk Regulable 13W GU10 220V 45º 2700K 880lm.novetat
LED AR111 Lynk Regulable 13W GU10 220V 45º 2700K 880lm.
Ref LED952468
Llum LED AR111 lynk Regulable. T.Color 2700K. 880lm. Potència nominal 13W. 220-240V. 0.065A. Factor de potència 0.9. 50 / 60Hz. Vida 25.000h. Temperatura màxima i mínima + 40º -20º. RA80. IP40. Angle 45º. Base GU10.
PVP: 29,28 IVA inclòs
PVP: 29,28 IVA inclòs
Veure producte
Pigtal Fibra òptica Multimode SC OM2 50/125 1m LSZH
Ref CES952210
Pigtail fibra óptica, multimode 50/125um OM2, connectors SC, cable 0,9mm polit AMC. 1m. LSZH
PVP: 2,62 IVA inclòs
PVP: 2,62 IVA inclòs
Veure producte
Pigtail Fibra Òptica Multimode 62,5/125 OM2 SC 1m LSZH
Ref CES952173
Pigtail fibra òptica, multimode 6,25 / 125um OM2, .connectores SC, cable 0,9mm amb polit AMC. Connector amb ferrule ceràmic. 1m. LSZH
PVP: 2,62 IVA inclòs
PVP: 2,62 IVA inclòs
Veure producte