Connexió flexible F.O. monomode SM SC/APC 80m

Ref CES956405
de PLANA FÀBREGA
PLANA FÀBREGA
Connexió flexible F.O. monomode SM SC/APC 80mnovetat
PVP: 129,74 IVA inclòs

Descripció
Cable bifibra SM (monomode) G-65A2 OS2 [9/125 µm) d'interconnexió directa des del registre RITI fins al punt d'accés a l'usuari (PAU) en el registre de terminació de xarxa (RTR). Aquest cable ve preconectorizado en els dos extrem amb 2 + 2 connectors SC amb polit APC, per a la seva instal·lació directa entre la roseta terminal d'usuari i el RITI. Longitud 80m.