Accessoris CCTV

Accessoris CCTV
Mòdul SFP Multimode (MM) LC 1.25Gbps 500m 850nm Doble Fibranovetat
Mòdul SFP Multimode (MM) LC 1.25Gbps 500m 850nm Doble Fibra
Ref CCT955960
Interfície fibra òptica tipus LC SFP Multimode doble fibra. Abast fins 500m. 1,25Gbps
PVP: 52,27 IVA inclòs
PVP: 52,27 IVA inclòs
Veure producte
Mòdul SFP Monomode (SM) LC 1.25Gbps 20km 1550nm/1310nmnovetat
Mòdul SFP Monomode (SM) LC 1.25Gbps 20km 1550nm/1310nm
Ref CCT955959
Interfície fibra òptica tipus LC SFP Monomode relacionat amb CCT955958 per poder realitzar la transmissó bidireccional. Abast fins a 20km. 1,25Gbps
PVP: 83,64 IVA inclòs
PVP: 83,64 IVA inclòs
Veure producte
Mòdul SFP Monomode (SM) LC 1.25Gbps 20km 1310nm/1550nmnovetat
Mòdul SFP Monomode (SM) LC 1.25Gbps 20km 1310nm/1550nm
Ref CCT955958
Interfície fibra òptica tipus LC SFP Monomode relacionat amb CCT955959 per poder realitzar la transmissó bidireccional. Abast fins a 20km. 1,25Gbps
PVP: 55,75 IVA inclòs
PVP: 55,75 IVA inclòs
Veure producte
Kit Conversor UTP RJ45 Vídeo + Alimentació per a HDCVI/TVI/AHD fins 4MP (2udsnovetat
Kit Conversor UTP RJ45 Vídeo + Alimentació per a HDCVI/TVI/AHD fins 4MP (2uds
Ref CCT955932
Kit Transceptor passiu de vídeo amb alimentació HDCVI / TVI / AHD amb connector RJ45. Consta de dues baluns, un emissor i un receptor. Transmet o Rep senyal de vídeo HD a color o B / N a temps real. No requereix alimentació. Distància màxima recomanada no major de 15 metres per a càmeres 12V 1ª. Protegit contra sobretensions amb TVS. Excepcional immunitat a interferències.
PVP: 11,80 IVA inclòs
PVP: 11,80 IVA inclòs
Veure producte
Font Alimentació Caixa amb clau 12Vcc 20A 19 canalsnovetat
Font Alimentació Caixa amb clau 12Vcc 20A 19 canals
Ref CCT955905
Font d'Alimentació a Caixa Metàl·lica de 19 canals, amb indicador LED de sortida individual. Clau de bloqueig per evitar l'accés no autoritzat. Adaptador d'alimentació de AC90 ~ 264Vac. Protecció contra sobrecàrrega, sobreintensitat de corrent, protecció contra sobretensions, capacitat antiestàtica i anti interferència. Instal·lació professional en paret amb orificis de sortida reservats, còmodes i flexibles.
PVP: 174,00 IVA inclòs
PVP: 174,00 IVA inclòs
Veure producte
Injector POE 1 Port 802.3af 20W 10-100Mbit
Ref CCT955681
Injector PoE Totalment compatible amb IEEE802.3af. IOL Test Report. LED de diagnòstic. Protecció completa OCP, OVP. Dades i alimentació a través d'un cable Ethernet. Dimensions (llarg, alt, ample): 140 x 36 x 65mm. Pes: 0,2 Kg.
PVP: 42,35 IVA inclòs
PVP: 42,35 IVA inclòs
Veure producte
Transformador Toroidal 24Vac 4A.
Ref CCT955646
Transformador Toroidal AC 220V/24V 4A. Indicat per a alimentació de càmeres domo motoritzades, s'amaga dins del suport de paret.
PVP: 93,44 IVA inclòs
PVP: 93,44 IVA inclòs
Veure producte
Prolongador USB 1.1 per UTP max 50m amb hub 4xUSB
Ref CCT955621
Perllongador de cable USB per cable UTP fins 50metros. Podem trencar amb el límit de 5metros que permet allargar l'USB. Inclou emissor i receptor, el receptor és un hub de 4 ports USB. Recomanat per allargar la connexió del ratolí USB dels DVRs i realitzar altres connexions.
PVP: 199,44 IVA inclòs
PVP: 199,44 IVA inclòs
Veure producte
Alimentador AC/DC 12V 1.5A Estabilitzat per caixes PFAx PFBx
Ref CCT955610
Alimentador AC / DC 12V 1.5A Estabilitzat per instal·lació dins de caixes de connexions PFAx PFBx. Protecció contra sobretensions, protecció contra sobre temperatura, sobre corrent, protecció de càrrega de tensió. ESD: EN61000-4-2 +/- 6kV Contacte; +/- 8kV Aire. Combinació d'ona: manera comú ± 4KV (12 ohms). Mode diferencial ± 2 kV (2 ohms). Temperatura de treball -30 ℃ ~ + 70 ℃ (-22 ℉ ~ + 158 ℉). Humitat de treball 5% ~ 95% HR
PVP: 10,65 IVA inclòs
PVP: 10,65 IVA inclòs
Veure producte
Font Alimentació 12Vdc 5A 9 canals en Caixa amb Clau
Ref CCT955584
Font d'Alimentació a Caixa Metàl·lica de 9 canals, amb indicador LED de sortida individual. Clau de bloqueig per evitar l'accés no autoritzat. Adaptador d'alimentació de AC90 ~ 264Vac. - Protecció contra sobrecàrrega, sobreintensitat de corrent, protecció contra sobretensions, capacitat antiestàtica i anti interferència. Instal·lació professional en paret amb orificis de sortida reservats, còmodes i flexibles.
PVP: 84,91 IVA inclòs
PVP: 84,91 IVA inclòs
Veure producte
Distribuidor 4 entrades 8 sortides Vídeo
Ref CCT952429
Amplificador / Distribuïdor. Entrades: 4 senyal de vídeo. Sortides: 8 senyals de vídeo. Alimentació: 12 V DC. Consum: 650 mA. Dimensions: 133 x 87 x 44 mm. Guany: 10 dB. Controls: Guany, compensació HF, brillantor i contrastos
PVP: 176,66 IVA inclòs
PVP: 176,66 IVA inclòs
Veure producte
Font d'alimentació en Caixa amb clau 12Vdc 4A 5ch
Ref CCT955430
Font d'Alimentació amb Caixa Metàl·lica de 5 canals, amb indicador LED de sortida individual. Clau de bloqueig per evitar l'accés no autoritzat. Adaptador d'alimentació de AC90 ~ 264Vac. - Protecció contra sobrecàrrega, sobreintensitat de corrent, protecció contra sobretensions, capacitat antiestàtica i anti-interferència. Instal·lació professional en paret amb orificis de sortida reservats, còmodes i flexibles.
PVP: 61,77 IVA inclòs
PVP: 61,77 IVA inclòs
Veure producte
Prolongador HDMI 1080P + IR Actiu 1 sol UTP max 60m
Ref CCT955397
Font d'alimentació: Tensió d'entrada DC5V, només subministrament per al transmissor. Transmissió en temps real del senyal vídeo de HDMI, sense retard, antiinterferencia. Distància de transmissió de 60 m (màx.). Funció infraroja: Suport per transmetre el senyal infraroja unidireccional del control teledirigit. Funcions principals: Utilitzeu només UTP (CAT-5E i CAT-6) per transmetre el senyal vídeo d'1-ch HDMI, suporta HDMI 1.3; Doni suport a la sortida del bucle local d'HDMI; Suport EDID. Protecció i anti-interferència: Excel·lent anti-tro, antiestàtic i anti-interferència. Estructura de l'aparença: Sense necessitat d'instal·lar drivers ni fixar els paràmetres de la xarxa.
PVP: 138,24 IVA inclòs
PVP: 138,24 IVA inclòs
Veure producte
Jack alimentació femella a terminal amb cargols
Ref CCT955263
PVP: 0,82 IVA inclòs
PVP: 0,82 IVA inclòs
Veure producte
Font Alimentació en Caixa amb clau 12VDC 18A 18ch
Ref CCT955246
Font d'Alimentació a Caixa Metàl·lica amb clau i indicador LED d'estat per canal. 12VDC 18.5A / 220W. 18 Sortides. Muntatge en Paret.
PVP: 112,98 IVA inclòs
PVP: 112,98 IVA inclòs
Veure producte