Veu i dades

Veu i dades

Veu i dades
Connector flexible RJ45 C-5E FTP 2 m grisnovetat
Connector flexible RJ45 C-5E FTP 2 m gris
Ref CES955330
Cable connexió flexible RJ45 C-5E FTP T568B. En PVC. Longitud 2 metres. Contactes amb un bany de 50 micres d'or. Incorporen caputxó estret de plàstic injectat per facilitar el treball en panells i switches.
PVP: 3,52 IVA inclòs
PVP: 3,52 IVA inclòs
Veure producte
Connector flexible RJ45 Cat 5E UTP 1 m gris
Ref CES955186
Cable connexió flexible RJ45 C-5E UTP Eko. En PVC. Longitud 1 metre. Contactes amb un bany de 50 micres d'or. Incorporen caputxó estret de plàstic injectat per facilitar el treball en panells i switches.
PVP: 2,07 IVA inclòs
PVP: 2,07 IVA inclòs
Veure producte
Panell 19" 24 connectors RJ45 UTP Cat. 5E
Ref CES951964
Panell 19 " Categoria 5E UTP de 1U d'alçada amb 24 connectors. Contactes amb un bany de 50 micres d'or. Connexió tipus 110. Etiquetatge per la connexió T568A i T568B. Mesures: 482 × 44.45 × 91.5 mm. Entrada de cable de 22 a 26 AWG.
PVP: 58,08 IVA inclòs
PVP: 58,08 IVA inclòs
Veure producte
Switch Gigabit 24 ports ( 16 SFP + 8 Combo 1000BASE-T/SFP) Gestionable Layer 2novetat
Switch Gigabit 24 ports ( 16 SFP + 8 Combo 1000BASE-T/SFP) Gestionable Layer 2
Ref CCT955961
Switch capa 2, de 24 ports. Suporta estàndard IEEE802.3 af i at indistintament. Compleix amb IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab / z, IEEE802.3X. 16 ports SFP òptics de 1000M. 8 ports 1000 Base-T (Combo port). Temperatura de treball: -10 ° C ~ +55 ° C. Alimentació: 110 ~ 240V CA (<50W). Dimensions: 440x285x44,5 mm.
PVP: 1.219,68 IVA inclòs
PVP: 1.219,68 IVA inclòs
Veure producte
Mòdul SFP Multimode (MM) LC 1.25Gbps 500m 850nm Doble Fibranovetat
Mòdul SFP Multimode (MM) LC 1.25Gbps 500m 850nm Doble Fibra
Ref CCT955960
Interfície fibra òptica tipus LC SFP Multimode doble fibra. Abast fins 500m. 1,25Gbps
PVP: 52,27 IVA inclòs
PVP: 52,27 IVA inclòs
Veure producte
Mòdul SFP Monomode (SM) LC 1.25Gbps 20km 1550nm/1310nmnovetat
Mòdul SFP Monomode (SM) LC 1.25Gbps 20km 1550nm/1310nm
Ref CCT955959
Interfície fibra òptica tipus LC SFP Monomode relacionat amb CCT955958 per poder realitzar la transmissó bidireccional. Abast fins a 20km. 1,25Gbps
PVP: 83,64 IVA inclòs
PVP: 83,64 IVA inclòs
Veure producte
Mòdul SFP Monomode (SM) LC 1.25Gbps 20km 1310nm/1550nmnovetat
Mòdul SFP Monomode (SM) LC 1.25Gbps 20km 1310nm/1550nm
Ref CCT955958
Interfície fibra òptica tipus LC SFP Monomode relacionat amb CCT955959 per poder realitzar la transmissó bidireccional. Abast fins a 20km. 1,25Gbps
PVP: 55,75 IVA inclòs
PVP: 55,75 IVA inclòs
Veure producte
Connector RJ45 cat 6A. UTP keystone
Ref CES955318
Connector RJ45 C-6A UTP. Connector format Keystone. Contactes amb un bany de 50 micres d'or, amb un disseny especial dels pins de connexió per prevenir la diafonia. Entrada de cable a 90º. Etiquetatge per connexionat T568A o T568B. Entrada de cable de 22 a 26 AWG.
PVP: 3,68 IVA inclòs
PVP: 3,68 IVA inclòs
Veure producte
Cordó RJ45 cat.6A UTP 3 metres
Ref CES955317
Cordó RJ45 C-6A UTP. Disponible en PVC. Longitud 3 metres. Contactes amb un bany de 50 micres d'or
PVP: 7,88 IVA inclòs
PVP: 7,88 IVA inclòs
Veure producte
Cordó RJ45 cat.6A UTP 1 metre
Ref CES955316
Cordó RJ45 C-6A UTP. Disponible en PVC. Longitud 1 metre. Contactes amb un bany de 50 micres d'or
PVP: 6,05 IVA inclòs
PVP: 6,05 IVA inclòs
Veure producte
Connector RJ-45 UTP Cat. 6A M cable flex/rigid
Ref CES955195
Connector RJ-45 UTP cat. 6A mascle. Vàlid per a cable flexible i rígid, cable 22 a 26 AWG
PVP: 0,54 IVA inclòs
PVP: 0,54 IVA inclòs
Veure producte
Connector RJ45 FTP categoria 6A 180º
Ref CES953012
Connector RJ45 C-6A FTP. Connector format Keystone. Contactes amb un bany de 50 micres d'or, amb un disseny especial dels pins de connexió per prevenir la diafonia. Entrada de cable a 180º. Etiquetatge per connexionat T568A o T568B. Entrada de cable de 22 a 26 AWG. Inclou accessori per a la instal·lació sense eines (Tool-less).
PVP: 7,80 IVA inclòs
PVP: 7,80 IVA inclòs
Veure producte
Panell 19" 24 connectors RJ45 FTP cat.6A
Ref CES953053
Panell 19 '' Categoria 6A FTP de 1U d'alçada amb 24 connectors. Panell modular, permet reemplaçar els connectors en cas necessari, un a un (connector 50KF6AHP). Safata posterior per a una correcta gestió del cablejat. Connexió tipus 110. Entrada de cable en angle de 180º. Diagrama indicatiu de cablejat T568A o T568B. Connexió a terra per a un bon apantallament. Mides: 482x44.45x91.5 mm. Entrada de cable de 22 a 26 AWG.
PVP: 243,21 IVA inclòs
PVP: 243,21 IVA inclòs
Veure producte
Armari Rack 19" terra 47U F1000 A800 + ACC
Ref CES955310
Armari rack de 19" especialment dissenyat per a instal·lacions de servidors, es subministra amb una alçada des 47U, una profunditat de 1000 mm, a més d'una amplada de 800 mm. La màxima càrrega estàtica repartida que suporta és de 850 kg per a tots els models. Cal destacar que les portes del darrere i els laterals són microperforadaos i faciliten la ventilació. L'armari SERVIDOR està fabricat en acer SPCC laminat en fred d'alta qualitat. 4 Perfils interiors fabricats en acer i desplaçables en profunditat de 2 mm de gruix. Porta frontal de vidre amb ventilació lateral i pany. Entrada de cable a sostre i terra. Sistema de frontisses que permet canviar el sentit de l'obertura de la porta sense eines. Laterals desmuntables amb pany de seguretat opcional. Porta posterior amb pany de seguretat. Peus d'anivellament. Sostre amb unitat de ventilació composta de 4 ventiladors. Rodes d'alta resistència amb fre, que incrementen en 80 mm la seva alçada. Possibilitat d'unió en bateria. Inclou 2 safates fixes de 19". Incorpora 1 regleta de 19 "6 schukos. Joc de cargols i femelles engabiades.
PVP: 1.569,77 IVA inclòs
PVP: 1.569,77 IVA inclòs
Veure producte
Adaptador fibra òptica LC Duplex F-F
Ref CES953086
Adaptador LC / PC femella - femella per safata / panell. Per falques de 62.5 / 125, 50/125 o 9/125 um.
PVP: 2,55 IVA inclòs
PVP: 2,55 IVA inclòs
Veure producte