Veu i dades

Veu i dades

Veu i dades
Regleta 19
Regleta 19" amb 8 preses schuko 1U + Interruptor.
Ref CES956364
Regleta per a rack 19 "amb 8 preses schuko + connector IEC. Alimentació 220Vac 16A (amb interruptor i indicador LED) 445 (1U) x 483 (19") x 56 mm. Protecció Tèrmica de 16A. Inclòs Cable alimentació tripolar 1.8m
PVP: 41,14 IVA inclòs
PVP: 41,14 IVA inclòs
Veure producte
Enllaç WiFi per a ascensors 2.4Ghz PoE 12Vdcnovetat
Enllaç WiFi per a ascensors 2.4Ghz PoE 12Vdc
Ref CCT956140
Enllaç WiFi per a ascensors 2.4Ghz 802.11b / g / n 300Mbps 65ºH 60ºV PoE 12Vdc. IP41. Utilitza l'alt rendiment del xip MIMO 2x2 de 802.11n, aconseguint els 300 Mbps. Suporta el protocol propietari TDMA. Alimentació PoE o Vcc. Suporta la funció d'auto rang, que permet la visualització en temps real en línia recta entre el client i l'estació base. Suporta la funció d'auto reinici. Suporta les freqüències de treball 2412 ~ 2472 MHz (rang estès: 2312 ~ 2732 MHz). Suporta control de flux, control efectiu entre l'estació base i l'entrada / sortida del client. Suporta partició VLAN, implementa el flux de dades i l'aïllament del flux de negocis entre un i altre. Disseny de múltiples interfícies, el que és adequat per a aplicacions de desenvolupament. Distància de transmissió: fins a 500m.
PVP: 226,51 IVA inclòs
PVP: 226,51 IVA inclòs
Veure producte
Rack 19
Rack 19" de terra 22U F600 A600+ACC
Ref CES956358
Armari Rack 19 "sòl F600 A600 + Accessoris. Estructura exterior i interior fabricada en acer de gran resistències SPCC laminat. 4 Perfils interiors fabricats en acer de 2 mm de gruix i desplaçables en profunditat. Porta frontal de metall microperforada corba. Entrada de cable a sostre i terra. Sistema de frontisses que permet canviar el sentit d'obertura de la porta sense eines. Laterals desmuntables llisos amb pany de seguretat opcional. porta posterior amb pany de seguretat. Peus d'anivellament. sostre amb unitat de ventilació composta de 2 ventiladors. Rodes d'alta resistència amb fre, que incrementen en 80 mm la seva alçada. Possibilitat d'unió en bateria. Incorpora 1 reglet de 19 "6 schukos. Joc de cargols i femelles engabiades.
PVP: 657,27 IVA inclòs
PVP: 657,27 IVA inclòs
Veure producte
Connector flexible RJ45 Cat 5E UTP LSZH 0,5 m gris
Ref CES951963
Cable connexió flexible RJ45 Categoria 5E UTP Eko. En LSZH. Longitud 0,5 metres. Contactes amb un bany de 50 micres d'or. Incorporen caputxó estret de plàstic injectat per facilitar el treball en panells i switches.
PVP: 1,69 IVA inclòs
PVP: 1,69 IVA inclòs
Veure producte
Connector RJ45 Cat 5E UTP femella
Ref CAN021975
Connector RJ45 Categoria 5E UTP (100 MHz). Blindat. Encaix universal tipus Keystone. Connexió sense eines (connectors amb contactes que pelen els cables automàticament). Connexió robusta i segura, a través d'un eficaç sistema de enclavat dels conductors. Compatibilitat de cables: 23 - 26 AWG.
PVP: 4,20 IVA inclòs
PVP: 4,20 IVA inclòs
Veure producte
Connector femella RJ45 Cat.6 STP (250 Mhz)novetat
Connector femella RJ45 Cat.6 STP (250 Mhz)
Ref MEC021988
Connector Femella RJ45 Categoria 6 (250 MHz) STP
PVP: 9,38 IVA inclòs
PVP: 9,38 IVA inclòs
Veure producte
Switch 24P Gigabit Stackable Smart + 4 ports 10Gb SFPnovetat
Switch 24P Gigabit Stackable Smart + 4 ports 10Gb SFP
Ref CES956355
Switch Smart 28 ports 1000BASE-T (10/100 / 1000Mbps) Gigabit Ethernet + 4 ports 10GbE SFP +. Layer 2. Capacitat commutació 128Gbps. Alimentació 100-240VAC 50 / 60Hz. Consum en standby 15.2W. Apilable, fins a 6 dispositius a través de 2 ports 10G. Commutació de protecció d'anell d'Ethernet (ERPs). Enrutament estàtic. Detecció de bucle invertit (Loop-back). Amb 1 ventilador Smart Fan. Dimensions 440mm x 210mm x 44mm. Pes 2kg.
PVP: 793,09 IVA inclòs
PVP: 793,09 IVA inclòs
Veure producte
Roseta preconnectada FO 1 SC/APC simple SM 40 mts
Ref CES955355
Caixa preconnectoritzada, ja carregada per un extrem. Inclou cable acabat en connector per un extrem i adaptador ja muntat. Ideal per realitzar les instal·lacions segons la normativa de la ICT2. Pèrdua inserció: ˂ 0,20 dB. Pèrdua retorn: ≤ 0,60 dB. Gruix: 3 mm. Ús Interior. Cable G -657 –A2 Connector SC / APC
PVP: 95,46 IVA inclòs
PVP: 95,46 IVA inclòs
Veure producte
Cable FO. 8 fibres 62,5/125μm Int/Ext. Multimode OM1 Eca
Ref CAB950939
Cable fibra òptica Multimode OM1. Aplicació: Industrial. 8 fibres. Nucli: 62.5 / 125μm. Protecció: Dielèctrica amb tractament antiroedor. Coberta exterior: LSZH. Color: Taronja. Tipus de construcció: folgada.
PVP: 1,81 IVA inclòs
PVP: 1,81 IVA inclòs
Veure producte
Cable FO 48 SM 9/125 ICTV2 Riser ST D1.0KN G657-A2
Ref CES955353
Cable Fibra Òptica. 48 fibres SM (Monomode) G657-A2 9 / 125μm. Aplicació: FTTH. Nombre fibres: 48 fils. Protecció: Aramida. Coberta exterior: LSZH. Color: Beix. Tipus de construcció: Ajustada.
PVP: 4,92 IVA inclòs
PVP: 4,92 IVA inclòs
Veure producte
Cable FO 24 SM 9/125 ICTV2 Riser ST D1.0KN G657-A2
Ref CES955159
Cable Fibra Òptica. 24 fibres SM (Monomode) G657-A2 9 / 125μm. Aplicació: FTTH. Nombre fibres: 48 fils. Protecció: Aramida. Coberta exterior: LSZH. Color: Beix. Tipus de construcció: Ajustada.
PVP: 2,93 IVA inclòs
PVP: 2,93 IVA inclòs
Veure producte
Connector flexible RJ45 Cat 5E FTP 2m gris
Ref CES955330
Cable connexió flexible RJ45 C-5E FTP T568B. En PVC. Longitud 2 metres. Contactes amb un bany de 50 micres d'or. Incorporen caputxó estret de plàstic injectat per facilitar el treball en panells i switches.
PVP: 3,51 IVA inclòs
PVP: 3,51 IVA inclòs
Veure producte
Connector flexible RJ45 Cat 5E UTP 1m gris
Ref CES955186
Cable connexió flexible RJ45 C-5E UTP Eko. En PVC. Longitud 1 metre. Contactes amb un bany de 50 micres d'or. Incorporen caputxó estret de plàstic injectat per facilitar el treball en panells i switches.
PVP: 2,12 IVA inclòs
PVP: 2,12 IVA inclòs
Veure producte
Panell 19" 24 connectors RJ45 UTP Cat. 5E
Ref CES951964
Panell 19 " Categoria 5E UTP de 1U d'alçada amb 24 connectors. Contactes amb un bany de 50 micres d'or. Connexió tipus 110. Etiquetatge per la connexió T568A i T568B. Mesures: 482 × 44.45 × 91.5 mm. Entrada de cable de 22 a 26 AWG.
PVP: 54,45 IVA inclòs
PVP: 54,45 IVA inclòs
Veure producte
Switch Gigabit 24 ports ( 16 SFP + 8 Combo 1000BASE-T/SFP) Gestionable Layer 2
Ref CCT955961
Switch capa 2, de 24 ports. Suporta estàndard IEEE802.3 af i at indistintament. Compleix amb IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab / z, IEEE802.3X. 16 ports SFP òptics de 1000M. 8 ports 1000 Base-T (Combo port). Temperatura de treball: -10 ° C ~ +55 ° C. Alimentació: 110 ~ 240V CA (<50W). Dimensions: 440x285x44,5 mm.
PVP: 1.219,68 IVA inclòs
PVP: 1.219,68 IVA inclòs
Veure producte