Electrònica de Xarxa

Electrònica de Xarxa
Switch Gigabit 24 ports ( 16 SFP + 8 Combo 1000BASE-T/SFP) Gestionable Layer 2
Ref CCT955961
Switch capa 2, de 24 ports. Suporta estàndard IEEE802.3 af i at indistintament. Compleix amb IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab / z, IEEE802.3X. 16 ports SFP òptics de 1000M. 8 ports 1000 Base-T (Combo port). Temperatura de treball: -10 ° C ~ +55 ° C. Alimentació: 110 ~ 240V CA (<50W). Dimensions: 440x285x44,5 mm.
PVP: 1.219,68 IVA inclòs
PVP: 1.219,68 IVA inclòs
Veure producte
Mòdul SFP Multimode (MM) LC 1.25Gbps 500m 850nm Doble Fibra
Ref CCT955960
Interfície fibra òptica tipus LC SFP Multimode doble fibra. Abast fins 500m. 1,25Gbps
PVP: 52,27 IVA inclòs
PVP: 52,27 IVA inclòs
Veure producte
Mòdul SFP Monomode (SM) LC 1.25Gbps 20km 1550nm/1310nmnovetat
Mòdul SFP Monomode (SM) LC 1.25Gbps 20km 1550nm/1310nm
Ref CCT955959
Interfície fibra òptica tipus LC SFP Monomode relacionat amb CCT955958 per poder realitzar la transmissó bidireccional. Abast fins a 20km. 1,25Gbps
PVP: 83,64 IVA inclòs
PVP: 83,64 IVA inclòs
Veure producte
Mòdul SFP Monomode (SM) LC 1.25Gbps 20km 1310nm/1550nmnovetat
Mòdul SFP Monomode (SM) LC 1.25Gbps 20km 1310nm/1550nm
Ref CCT955958
Interfície fibra òptica tipus LC SFP Monomode relacionat amb CCT955959 per poder realitzar la transmissó bidireccional. Abast fins a 20km. 1,25Gbps
PVP: 55,75 IVA inclòs
PVP: 55,75 IVA inclòs
Veure producte
Extensor xarxa wifi DAP-1610 Dual Band
Ref CES955299
DAP-1610 és un Amplificador Wi-Fi que es col·loca a la paret i li permet ampliar la seva xarxa Wi-Fi. Només cal connectar el dispositiu a una presa de corrent de la casa i prémer un botó per sincronitzar amb el seu router i augmentar l'abast de la seva xarxa Wi-Fi. Compacte però potent, és compatible amb l'última tecnologia Wi-Fi AC amb velocitats combinades de fins a 1200 Mbps1 i ofereix connectivitat de doble banda 2,4 / 5GHz.
PVP: 83,95 IVA inclòs
PVP: 83,95 IVA inclòs
Veure producte
Controladora gestió xarxa wifi DWC-2000 64 a 1024 AP
Ref CES955279
Controladora D-Link DWC-2000: solució per gestionar de forma centralitzada les xarxes WiFi en instal·lacions de mitja a gran escala per a educació, hostaleria, mitjanes i grans empreses, etc. Sense necessitat d'instal·lació, pot gestionar fins a 64 punts d'accés unificats de D-Link. Amb llicències d'actualització opcionals, admet fins a 256 punts d'accés per controlador i fins a 1.024 punts d'accés a un grup de controlodores, proporcionant una xarxa sense fils fiable, segura i escalable.
PVP: 3.820,94 IVA inclòs
PVP: 3.820,94 IVA inclòs
Veure producte
kit PowerLine PLC AV2 2000 HD Gigabit Starter
Ref CES955174
DHP-701AV PowerLine AV2 2000 HD Gigabit Starter Kit utilitza el cablejat elèctric de casa per transmetre la xarxa i la connexió a Internet i així evitar els problemes de cobertura de les xarxes Wi-Fi. Porteu la connexió a Internet a una consola de videojocs o la Smart TV de la seva sala d'estar, o connecti un ordinador des del soterrani o on no hi hagi cobertura Wi-Fi sense necessitat d'instal·lar cablejat de xarxa, les dades aniran pel cablejat elèctric. • Ethernet: 10/100/1000 Mbps (negociació automàtica) • PowerLine: Fins a 1900 Mbps (taxa PHY)
PVP: 234,23 IVA inclòs
PVP: 234,23 IVA inclòs
Veure producte
Conversor DMC-700SC de 1000T (RJ45) a 1000SX fibra multimode (SC) 550m
Ref CES955088
Dispositiu especialment dissenyat per a proveir una conversió de mitjans de comunicació per a l'estàndard Gigabite Ethernet; des d'un cable de coure UTP 1000BASE-TX a cable de fibra òptica 1000BASE-SX multimode. Convertidor de Mitjans 1000BaseT to 1000BaseSX Multimode. 10/100 / 1000Mbps. SC Fiber connector
PVP: 313,20 IVA inclòs
PVP: 313,20 IVA inclòs
Veure producte
Font d'Alimentació de 12V i 3A PSM-12V-38-B
Ref CES955085
Font d'Alimentació de 12V i 3A. Compatible amb la Mayoria de Punts d'Accés PoE D-Link
PVP: 31,41 IVA inclòs
PVP: 31,41 IVA inclòs
Veure producte
Transceptor Mini Gbic 1 Puerto LC 1000BaseLX Monomode fins 10Km
Ref CES953131
Mòdul Mini GBIC. Conector LC. Suporta fibra Monomode 9um, fins 10km. Longitud d'ona: 1310 nm. Full Duplex.
PVP: 162,89 IVA inclòs
PVP: 162,89 IVA inclòs
Veure producte
Switch 24 ports 10/100 MBps enrackable
Ref CES953116
Switch 24 ports 10/100 Mbps per a entorns SoHo de petita oficina o domèstics. Commutador Nivell 2, sense gestió. 24 Ports 10/100. Suport Full-Duplex i Half-Duplex per cada port. Leds de diagnosi. Sobretaula i xassís metàl·lic amb adaptadors per poder enrackar.
PVP: 106,86 IVA inclòs
PVP: 106,86 IVA inclòs
Veure producte
kit Repetidor wifi DHP-W311AV per línia elèctrica PLC
Ref CES953065
DHP-W611AV és un PLC AV1000 que permet portar les dades mitjançant la nostra instalacio elèctrica a una altra instància de la casa i donar cobertura WiFi AC1200 en la mateixa. Ideal per passar el WiFi d'una planta a una altra de la nostra casa. Power Line AV1000 Interface Powerline Homeplug AV2. Cobertura WiFi AC1200. Port Gigabit Ethernet. Plug & Play. Encriptació segura dades AES de 128 bits i WPA / WPA2. WPS.
PVP: 145,07 IVA inclòs
PVP: 145,07 IVA inclòs
Veure producte
Punt d'acces wifi amplificador DAP-1635. Gigabit, Banda dual 2,4/5GHz
Ref CES955259
DAP-1635 és un Repetidor amplificador extensor de xarxa WiFi AC 1200 (802.11ac fins a 1200 Mbps, port LAN Gigabit 10/100/1000, 2 antenes externes abatibles, punt d'accés WiFi, WPA2, WPS), blanc. Banda dual 2,4GHz / 5GHz. Permet estendre la cobertura de la seva xarxa WiFi simplement connectant a una presa elèctrica i prement un botó. Inclou una presa elèctrica (Passthrough) per no inutilitzar la presa on vagi a connectar-lo. Leds indicadors de cobertura. Port Gigabit Ethernet.
PVP: 127,24 IVA inclòs
PVP: 127,24 IVA inclòs
Veure producte
Router D-Link 4G LTE DWR-921
Ref CES955114
Router 4G / LTE DWR-921 és ideal per accedir diversos dispositius a través de la teva línia 4G. Per a entorns d'oficina mòbil, per la teva segona habitatge de vacances o per a entorns rurals on l'accés per cable sigui difícil. Inclou ranura SIM per a la targeta de Dades. WiFi N300 4 Ports 10/100 Mbps. 1 port WAN. 2 Antenes Externes 4G i internes WiFi
PVP: 232,86 IVA inclòs
PVP: 232,86 IVA inclòs
Veure producte
Punt acces Wifi DAP-2230 wireless N300 PoE
Ref CES953186
Punt d'Accés WiFi N300 d'elevat rendiment, permet a les empreses crear una xarxa WiFi segura i manejable. Els seus múltiples maneres de funcionament, eines de gestió de xarxa i funcions de seguretat proporcionen als administradors de xarxa opcions de desplegament més versátiles.AP WiFi N300. - PoE (Power Over Ethernet) no inclou font. Múltiples maneres de funcionament: Access Point, WDS, WDS + AP, Wireless Client. Control de trànsit / QoS. De petites dimensions i perfecte per posar en sostres i parets
PVP: 127,24 IVA inclòs
PVP: 127,24 IVA inclòs
Veure producte