Switchs

Switchs
Conversor DMC-700SC de 1000T ( RJ-45 ) a 1000SX fibra multimode (SC) 550m
Ref CES955088
Dispositiu especialment dissenyat per a proveir una conversió de mitjans de comunicació per a l'estàndard Gigabite Ethernet; des d'un cable de coure UTP 1000BASE-TX a cable de fibra òptica 1000BASE-SX multimode. Convertidor de Mitjans 1000BaseT to 1000BaseSX Multimode. 10/100 / 1000Mbps. SC Fiber connector
PVP: 313,20 IVA inclòs
PVP: 313,20 IVA inclòs
Veure producte
Transceptor Mini Gbic 1 Puerto LC 1000BaseLX Monomode fins 10Km
Ref CES953131
Mòdul Mini GBIC. Conector LC. Suporta fibra Monomode 9um, fins 10km. Longitud d'ona: 1310 nm. Full Duplex.
PVP: 162,90 IVA inclòs
PVP: 162,90 IVA inclòs
Veure producte
Switch 24 ports 10/100 MBps enrackable
Ref CES953116
Switch 24 ports 10/100 Mbps per a entorns SoHo de petita oficina o domèstics. Commutador Nivell 2, sense gestió. 24 Ports 10/100. Suport Full-Duplex i Half-Duplex per cada port. Leds de diagnosi. Sobretaula i xassís metàl·lic amb adaptadors per poder enrackar.
PVP: 106,86 IVA inclòs
PVP: 106,86 IVA inclòs
Veure producte
Switch 28 Ports 20P Gigabit, 4P combo SFP i 4P SFP+10Gb Layer 3 gestionable
Ref CES953188
Switch xStack gestionat de 28 ports Gigabit apilable L3 +, commutador, 24 ports Gigabit, 4 ports combinats UTP / SFP, 4 ports 10 Gigabit SFP +. Standard Image (STI). - 20 Ports 10/100 / 1000Base-T + 4 Ports Combo 10/100 / 1000Base-T / SFP + 4 Ports 10GE SFP +. 128Gbps Capacitat de Switching. 2 ports d'entrada de senyals elèctrics i 1 de sortida. Consum max 45.1W
PVP: 4.436,67 IVA inclòs
PVP: 4.436,67 IVA inclòs
Veure producte
Switch PoE 28 ports 24P PoE 10/100/1000Mbps + 4 SFP + 4 L2/L3 apilable
Ref CES953082
Switch xStack gestionable 28P: 20 ports 10/100 / 1000BASE-T PoE, 4 ports Combo 10/100 / 1000BASE-T PoE / SFP, 4 ports SFP +. Control d'Accés Multi-Layer L2 / L3 / L4. Capacitat 128 Gbps. Consum màxim 502.2W. Power budget (PoE) 370 watts (740 W amb font DPS-700 RPS). Packet Forwarding Rate 95.24 Mpps
PVP: 3.436,27 IVA inclòs
PVP: 3.436,27 IVA inclòs
Veure producte
Switch PoE 52 Ports 48P PoE 10/100/1000Mbps + 4 ports UTP/SFP 10 Gigabit L2/L3 Stackable
Ref CES950382
Switch xStack gestionable 52 ports Gigabit Apilable L2 + / L3 PoE Switch, 48 ports Gigabit Base-T PoE, 4 ports Combo UTP / SFP, 4 ports 10 Gigabit SFP +. Control d'Accés Multi-Layer L2 / L3 / L4. Capacitat 176 Gbps. Consum màxim 517.1W. Power budget (PoE) 370 watts (740 W amb font DPS-700 RPS). Packet Forwarding Rate 130.95 Mpps
PVP: 5.728,90 IVA inclòs
PVP: 5.728,90 IVA inclòs
Veure producte
Switch 48-port 10/100/1000Mbps Gigabit L2 gestionable apilable
Ref CES950380
Switch Gigabit gestionable de capa 2 / Capa 3 de 48 ports, 44 ports Gigabit i 4 ports Combo UTP / SFP, apilament de 40 Gigabits: imatge estàndard. 44 ports 1000Base-T i 4 ports 1000Base-T / SFP. Targeta SD de suport, per a respaldos de configuració i informació. Capacitat de 136 Gbps. Consum màxim de 61,5 W.
PVP: 2.307,07 IVA inclòs
PVP: 2.307,07 IVA inclòs
Veure producte
Switch 24-ports 10/100/1000Mbps Gigabit L2 gestionable apilable
Ref CES950379
Switch Gigabit apilable L2 / L3 de 24 puertos, 20 puertos Gigabit y 4 puertos Combo UTP / SFP, apilamiento de 40 Gigabit. Imagen estándar (STI) 20 puertos 1000Base-T y 4 puertos 1000Base-T / SFP. Capacitat 88 Gbps. Consum max 35.5W
PVP: 1.070,18 IVA inclòs
PVP: 1.070,18 IVA inclòs
Veure producte
Switch 28P Gigabit 24 PoE+4 SFP Power Budget 193W
Ref CES953112
Switch 28-Port Gigabit amb 24 ports PoE 10/100/1000 Mbps i 4 SFP ports. Max Power budget 193W. Capacitat commutació 56 Gbps. Dimensions 440x210x44mm
PVP: 1.075,29 IVA inclòs
PVP: 1.075,29 IVA inclòs
Veure producte
Switch 8 ports PoE 10/100/1000 Mbps Power budget 140W
Ref CES953137
Switch 8 ports PoE 10/100/1000Mbp. Capacitat switch 16 Gbps. Potència màx. port 30 W. Power budget 140W. Alimentació: 100 to 240 V AC, 50/60 Hz. Dimensions 280 mm x 180 mm x 44 mm. Escriptori/rack 1U 11".
PVP: 318,29 IVA inclòs
PVP: 318,29 IVA inclòs
Veure producte
Injector PoE 1-Port Gigabit
Ref CES953144
Injector Power Over Ethernet (PoE) per a connexions 10/100 / 1000 T proporciona alimentació fins a 100 metres. Connecteu els seus dispositius a velocitats Gigabit, tot dins d'un dispositiu compacte. Compatible 802.3af amb potència PoE de sortida de 0,4 A a 48 V
PVP: 59,86 IVA inclòs
PVP: 59,86 IVA inclòs
Veure producte
Switch 8P 10/100/1000 PoE Smart
Ref CES953133
Switch 8 ports 10/100 / 1000 Mbps BASE-TX PoE. amb 4 Ports PoE per a entorns SoHo de petita oficina o domèstics. Smart. Capacitat commutació 16 Gbps. P.standby 1.93W Pmax 494 W. Max forward rate 11.9 Mpps. Alimentació 100-240 VAC 50/60 Hz.
PVP: 254,61 IVA inclòs
PVP: 254,61 IVA inclòs
Veure producte
Switch 8 Ports sobretaula 10/100/1000Mbps GO-SW-8G
Ref CES953192
Switch de sobretaula 'Easy' 8 ports no gestionable Gigabit 10/100/1000 Mbps. Half / full duplex. Commutació: 16Gbps. Pmax: 4,8W. 130 x 79 x 22 mm.
PVP: 47,13 IVA inclòs
PVP: 47,13 IVA inclòs
Veure producte
Switch 26P (24 PoE) Gigabit EasySmart Power Budget 370W
Ref CES955055
Switch gestionable 26 ports: 24 ports PoE x 10/100/1000M and 2 x Gigabit RJ45/SFP. Capacitat commutació 52Gbps. Power budget: 370W. 2 ventiladors. Dimensions 440x290x44 mm
PVP: 962,78 IVA inclòs
PVP: 962,78 IVA inclòs
Veure producte
Switch 10P (8 PoE) Gigabit + 2 ports SFP EasySmart Power budget 130W
Ref CES955054
Switch gestionable 10 ports (8 PoE x 10/100/1000M + 2 ports SFP Gigabit). Capacitat commutació 20Gbps. Power budget: 130W. 1 ventiladors. Dimensions 280x180x44mm
PVP: 509,35 IVA inclòs
PVP: 509,35 IVA inclòs
Veure producte