Telecomunicacions

Telecomunicacions
Filtre de tall exterior TE 700 TLP-148novetat
Filtre de tall exterior TE 700 TLP-148
Ref ANT003903
Filtre LTE de tall d'alt rendiment TLP 148 per a exterior. Ample de banda de 47 a 694 MHz (C48). Canal 2..48. Pèrdues de pas 0,8..3 dB. Rebuig> 50 dB a 700 MHz. Pas de corrent: 30V DC / 1A. 1 entrada 1 sortida. Connectors tipus F femella.
PVP: 19,96 IVA inclòs
PVP: 19,96 IVA inclòs
Veure producte
Filtre de tall interior LTE 700 TLP-048novetat
Filtre de tall interior LTE 700 TLP-048
Ref ANT003902
Filtre LTE de tall d'alt rendiment TLP 046. Ample de banda de 47 a 694 MHz (C48). Canal 2..48. Pèrdues de pas 0,8..3 dB. Rebuig> 50 dB a 700 MHz. Pas de corrent: 30V DC / 1A. 1 entrada 1 sortida. Connectors tipus F femella.
PVP: 15,67 IVA inclòs
PVP: 15,67 IVA inclòs
Veure producte
Filtre de tall interior LTE 700 TLP-046novetat
Filtre de tall interior LTE 700 TLP-046
Ref ANT003901
Filtre LTE de tall d'alt rendiment TLP 046. Ample de banda de 47 a 678 MHz (C48). Canal 2..46. Pèrdues de pas 0,8..3 dB. Rebuig> 50 dB a 700 MHz. Pas de corrent: 30V DC / 1A. 1 entrada 1 sortida. Connectors tipus F femella.
PVP: 15,67 IVA inclòs
PVP: 15,67 IVA inclòs
Veure producte
Connexió flexible F.O. monomode SM SC/APC 80mnovetat
Connexió flexible F.O. monomode SM SC/APC 80m
Ref CES956405
Cable bifibra SM (monomode) G-65A2 OS2 [9/125 µm) d'interconnexió directa des del registre RITI fins al punt d'accés a l'usuari (PAU) en el registre de terminació de xarxa (RTR). Aquest cable ve preconectorizado en els dos extrem amb 2 + 2 connectors SC amb polit APC, per a la seva instal·lació directa entre la roseta terminal d'usuari i el RITI. Longitud 80m.
PVP: 129,74 IVA inclòs
PVP: 129,74 IVA inclòs
Veure producte
Connexió flexible F.O. monomode SM SC/APC 40mnovetat
Connexió flexible F.O. monomode SM SC/APC 40m
Ref CES956404
Cable bifibra SM (monomode) G-65A2 OS2 [9/125 µm) d'interconnexió directa des del registre RITI fins al punt d'accés a l'usuari (PAU) en el registre de terminació de xarxa (RTR). Aquest cable ve preconectorizado en els dos extrem amb 2 + 2 connectors SC amb polit APC, per a la seva instal·lació directa entre la roseta terminal d'usuari i el RITI. Longitud 40m.
PVP: 82,68 IVA inclòs
PVP: 82,68 IVA inclòs
Veure producte
Connexió flexible F.O. monomode SM SC/APC 30mnovetat
Connexió flexible F.O. monomode SM SC/APC 30m
Ref CES956403
Cable bifibra SM (monomode) G-65A2 OS2 [9/125 µm) d'interconnexió directa des del registre RITI fins al punt d'accés a l'usuari (PAU) en el registre de terminació de xarxa (RTR). Aquest cable ve preconectorizado en els dos extrem amb 2 + 2 connectors SC amb polit APC, per a la seva instal·lació directa entre la roseta terminal d'usuari i el RITI. Longitud 30m.
PVP: 70,93 IVA inclòs
PVP: 70,93 IVA inclòs
Veure producte
Connexió flexible F.O. monomode SM SC/APC 20mnovetat
Connexió flexible F.O. monomode SM SC/APC 20m
Ref CES956402
Cable bifibra SM (monomode) G-65A2 OS2 [9/125 µm) d'interconnexió directa des del registre RITI fins al punt d'accés a l'usuari (PAU) en el registre de terminació de xarxa (RTR). Aquest cable ve preconectorizado en els dos extrem amb 2 + 2 connectors SC amb polit APC, per a la seva instal·lació directa entre la roseta terminal d'usuari i el RITI. Longitud 20m.
PVP: 59,16 IVA inclòs
PVP: 59,16 IVA inclòs
Veure producte
Kit Amplificador Basic BT+ 4 altaveus de sostre 5
Kit Amplificador Basic BT+ 4 altaveus de sostre 5".
Ref EIS950133
Kit Amplificador BT Basic + 4 Altaveus. Bluetooth streaming c.41. Consum màxim 36W (4ohm). Impedància = 4/8/16 ohms. Led d'estat: blau - parpelleig ràpid procés aparellament BT. Blau fix: BT connectat. SNR 100 dB. Alimentació: 100-240VAC. Term, inals R + / R- = Altaveus dreta, L + / L-= Altaveus esquerra.159,5x54x35,5mm. + 4 altaveus 5" EIS015202 + Anelles embellidores EIS015401
PVP: 140,36 IVA inclòs
PVP: 140,36 IVA inclòs
Veure producte
Kit amplificador Basic BT+ 2 altaveus de sostre 5
Kit amplificador Basic BT+ 2 altaveus de sostre 5".
Ref EIS950132
Kit Amplificador BT Basic + 2 Altaveus. Bluetooth streaming c.41. Consum màxim 36W (4ohm). Impedància = 4/8/16 ohms. Led d'estat: blau - parpelleig ràpid procés aparellament BT. Blau fix: BT connectat. SNR 100 dB. Alimentació: 100-240VAC. Term, inals R + / R- = Altaveu dret, L + / L-= Altaveu esquerre.159,5x54x35,5mm. + 2 altaveus 5" EIS015202 + Anelles embellidors EIS015401
PVP: 99,22 IVA inclòs
PVP: 99,22 IVA inclòs
Veure producte
Amplificador Basic BTnovetat
Amplificador Basic BT
Ref EIS950131
Amplificador BT Basic. Bluetooth streaming c.41. Consum màxim 36W (4ohm). Impedància = 4/8/16 ohms. Led d'estat: blau - parpelleig ràpid procés aparellament BT. Blau fix: BT connectat. SNR 100 dB. Alimentació: 100-240VAC. Term, inals R + / R- = Altaveu dret, L + / L-= Altaveu izquierdo.159,5x54x35,5mm.
PVP: 66,55 IVA inclòs
PVP: 66,55 IVA inclòs
Veure producte
kit amplificador In ceiling Soundaround wi-fi + 4 altaveus encastar 5,25
kit amplificador In ceiling Soundaround wi-fi + 4 altaveus encastar 5,25" + Font alim.
Ref EIS060352
Kit: Amplificador In Ceiling Soundaround Wi-fi per a fals sostre. Wi-Fi 2,4GHz / 5GHz, connexió ethernet, Wi-fi streaming àudio. Entrada àudio jack 3,5. DLNA. Spotify, Rhapsody, SomaFM, Qualcomm AllPlay Ràdio, Napster, AUPEO, DAR.fm. Alimentació = 12/15 / 24Vdc. Consum (max) = 60W. Impedància altaveus = 4/8/16 ohms. Limitació de volum i selecció mico / stereo. App Qualcomm AllPlay Jukebox per iOs i Android. + Font alimentació 60W EIS011396. + 4 altaveus 5 "1/4 8Ω. EIS016201
PVP: 482,79 IVA inclòs
PVP: 482,79 IVA inclòs
Veure producte
Kit amplificador In ceiling Soundaround wi-fi + 2 altaveus encastar 5,25
Kit amplificador In ceiling Soundaround wi-fi + 2 altaveus encastar 5,25" + Font alim.
Ref EIS060351
Kit: Amplificador In Ceiling Soundaround Wi-fi. Wi-Fi 2,4GHz / 5GHz, connexió ethernet, Wi-fi streaming àudio. Entrada àudio jack 3,5. DLNA. Spotify, Rhapsody, SomaFM, Qualcomm AllPlay Ràdio, Napster, AUPEO, DAR.fm. Alimentació = 12/15 / 24Vdc. Consum (max) = 60W. Impedància altaveus = 4/8/16 ohms. Limitació de volum i selecció mico / stereo. App Qualcomm AllPlay Jukebox per iOs i Android. + Font alimentació 60W EIS011396. + 2 altaveus 5 "1/4 8Ω. EIS016201
PVP: 361,79 IVA inclòs
PVP: 361,79 IVA inclòs
Veure producte
Amplificador In Ceiling Soundaround Wi-finovetat
Amplificador In Ceiling Soundaround Wi-fi
Ref EIS060252
Amplificador In Ceiling Soundaround Wi-fi per a fals sostre. Wi-Fi 2,4GHz / 5GHz, connexió ethernet, Wi-fi streaming àudio. Entrada àudio jack 3,5. DLNA. Spotify, Rhapsody, SomaFM, Qualcomm AllPlay Ràdio, Napster, AUPEO, DAR.fm. Alimentació = 12/15 / 24Vdc. Consum (max) = 60W. Impedància altaveus = 4/8/16 ohms. Limitació de volum i selecció mico / stereo. App Qualcomm AllPlay Jukebox per iOs i Android.
PVP: 240,79 IVA inclòs
PVP: 240,79 IVA inclòs
Veure producte
Preamplificador de màstil 3 entrades MFA 658 LTE 800MHznovetat
Preamplificador de màstil 3 entrades MFA 658 LTE 800MHz
Ref ANT954021
Preamplificador de màstil amb connectors tipus F d'alt rendiment i fàcil de muntar. Alimentació 24 VDC. Protecció LTE 800MHz. Alt nivell de sortida màx. (@ -60dB IMD) 108 dBμV. Pèrdues de retorn 10 dB. Impedància 75 Ω. Alta resistència a pertorbacions externes. Alta resistència a la corrosió. Mecanisme optimitzat per a una fàcil instal·lació. Pinça de neoprè per a la subjecció de cable. Carcassa resistent a la intempèrie. RAL 7016 - Gris antracita. Eina per al connector F inclosa. Protecció RF i aprovació CE (EN50083)
PVP: 42,95 IVA inclòs
PVP: 42,95 IVA inclòs
Veure producte
Placa inox digital Visualtech 5H FV S3 101 Auta CLAUnovetat
Placa inox digital Visualtech 5H FV S3 101 Auta CLAU
Ref VP950323
Placa Compact Digital inoxidable. Disposa de mòdul de fonia i mòdul de telecàmera orientable. Compatible sistema digital Visualtech 5 fils. Amb teclat AUTA CLAU antivandàlic per a control d'accés i 1 polsador . Acabat en acer inoxidable. Sèrie 3 (262x130mm)
PVP: 1.300,75 IVA inclòs
PVP: 1.300,75 IVA inclòs
Veure producte