Telecomunicacions

Telecomunicacions
Cable bicolor 2 x 1,0 mm2 (rollos 100 m).
Ref CAB015011
Cable paral·lel bicolor, flexible, de 2 conductors de 1mm2 de coure electrolític, amb aillament de PVC, tensió de prova de 1500V i de servei de 250V.
PVP: 0,42 IVA inclòs
PVP: 0,42 IVA inclòs
Veure producte
Garra de superficie 60 cm. Perfil U . Base 120x200novetat
Garra de superficie 60 cm. Perfil U . Base 120x200
Ref ANT021331
Garra per màstil, composta per vareta de ferro zincada i xapa de ferro galvanitzada per pals de fins a 60 mm de diàmetre. Pefil U. Base de 120x200mm. Longitud 650mm
PVP: 15,19 IVA inclòs
PVP: 15,19 IVA inclòs
Veure producte
Garra de superficie 30 cm. Perfil U . Base 120x200novetat
Garra de superficie 30 cm. Perfil U . Base 120x200
Ref ANT021316
Garra per màstil, composta per vareta de ferro zincada i xapa de ferro galvanitzada per pals de fins a 60 mm de diàmetre. Pefil U. Base de 120x200mm. Longitud 300mm
PVP: 11,67 IVA inclòs
PVP: 11,67 IVA inclòs
Veure producte
Kit Vídeo Digital No Coaxial 6H Color AVANT negre 1 línia.
Ref VP709111
Conté Placa digital Compact T S1 201 amb mòdul àudio/vídeo Color digital 6H, mòdul de control digital, polsadors i dimensions S1 (145x130mm), caixa encastar S1 (132x122x40 mm), 1 distribuïdor vídeo DV-5H, alimentador ATF-98 i monitors extraplans AVANT V1 Digital 6H negre amb mòdul connexió monitor AVANT
PVP: 1.197,90 IVA inclòs
PVP: 1.197,90 IVA inclòs
Veure producte
Comandament 6 canals, intercomunicació, IR i sintonitzador FM
Ref EIS042292
Estèreo 1,5 + 1,5 W. Entrada de discman. Fàcil control de funcions: volum, tons, balanç, sleep, despertadors, intercomunicació, etc. Sintonitzador FM amb marcat directe d'emissores, scan manual i automàtic, ajust de sensibilitat, i 20 memòries de presintonia. Receptor d'infrarojos per a control remot des d'un comandament a distància.
PVP: 251,68 IVA inclòs
PVP: 251,68 IVA inclòs
Veure producte
Micròfon de mà
Ref SON290020
Micròfon Dinàmic unidireccional amb interruptor de encès/apagat integrat al cos del micròfon. Rang de freqüències: 80 Hz a 12 kHz. Sensibilitat 1,7 mV/Pa +/- 3 dB. Disposa 7 m de cable negre blindat terminat amb connector XLR.
PVP: 43,56 IVA inclòs
PVP: 43,56 IVA inclòs
Veure producte
Altaveu sostre encastar 6
Altaveu sostre encastar 6" 3W/6W Ø186mm L 100V
Ref EIS091225
Altaveu de sostre per encastar de 6 ". Compta amb un transformador intern que permet la connexió directa a 100 V de tensió constant. El transformador té 2 entrades 3W / 6W. Dimensions: 186 mm diàmetre x 65mm de profunditat, mínim buit 164 mm de diàmetre.
PVP: 31,46 IVA inclòs
PVP: 31,46 IVA inclòs
Veure producte
Polsador Decor senzill 2HTnovetat
Polsador Decor senzill 2HT
Ref REC509808
Polsador Decor Senzill per Placa de videoporter Auta 2HT
PVP: 9,68 IVA inclòs
PVP: 9,68 IVA inclòs
Veure producte
Amplificador programable de capçalera Multimax 5G
Ref ANT400507
Equip de capçalera per a amplificació i distribució de canals terrestres analògics i digitals, DAB, FM i dues plataformes digitals vía satèl·lit. 5G. Disposa de 3 entrades UHF i 10 filtres actius seleccionables amb una capacitat màxima de fins a 6 canals per filtre. Entrada auxiliar 47-860 Mhz. Guany: 48 dB. Nivell màxim de sortida: 120 dBuV depenent del nombre de canals. Inclou programador. Disposa de 3 sortides: TV terrestre + FI1, TV terrestre + FI2 i Sortida de test.
PVP: 520,30 IVA inclòs
PVP: 520,30 IVA inclòs
Veure producte
Monitor Auta Freenovetat
Monitor Auta Free
Ref VP950273
Monitor FREE. Connexió Wifi/LAN. Pantalla TFT color 7 "(16: 9). Resolució 800 × 480 píxels. Sistema de vídeo PAL / NTSC. Sistema d'àudio Half dúplex. Durada de la trucada 120 segons. Memòria interna 100 imatges. Memòria externa MicroSD, fins a 32 GB. Consum en repòs 3W. Consum en funcionament 6W. Muntatge en superfície. Dimensions 193 × 123 × 18 mm. App mòbil gratuïta Android i iOS.
PVP: 471,90 IVA inclòs
PVP: 471,90 IVA inclòs
Veure producte
Placa Auta Freenovetat
Placa Auta Free
Ref VP950272
Placa de videoporter FREE per a connexió LAN/Wifi. Tipus de sensor 1/4 "CMOS amb filtre mecànic IR. Resolució 1,0 Mp. Angle de visió 145˚. Il·luminació Infra-rojos, fins a 1 m de distància. Alimentació 12 Vcc. Consum Màxim 3 W. Muntatge encastat o en superfície. Dimensions 45 × 130 × 24 mm. Temperatura de treball -40 a +50 ˚C. IP65. Inclou Placa FREE, Suplement en angle, Marc per a muntatge encastat, Visera, Caixa d'encastar, Font d'alimentació, Antena Wi-Fi externa 10dBi, Connector RJ-45 de muntatge ràpid, Manual d'usuari. App mòbil gratuïta Android i iOS. Es pot muntar només placa o amb monitor FREE (VP950273 no inclòs).
PVP: 695,75 IVA inclòs
PVP: 695,75 IVA inclòs
Veure producte
Switch Gigabit 24 ports ( 16 SFP + 8 Combo 1000BASE-T/SFP) Gestionable Layer 2novetat
Switch Gigabit 24 ports ( 16 SFP + 8 Combo 1000BASE-T/SFP) Gestionable Layer 2
Ref CCT955961
Switch capa 2, de 24 ports. Suporta estàndard IEEE802.3 af i at indistintament. Compleix amb IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab / z, IEEE802.3X. 16 ports SFP òptics de 1000M. 8 ports 1000 Base-T (Combo port). Temperatura de treball: -10 ° C ~ +55 ° C. Alimentació: 110 ~ 240V CA (<50W). Dimensions: 440x285x44,5 mm.
PVP: 1.219,68 IVA inclòs
PVP: 1.219,68 IVA inclòs
Veure producte
Mòdul SFP Multimode (MM) LC 1.25Gbps 500m 850nm Doble Fibranovetat
Mòdul SFP Multimode (MM) LC 1.25Gbps 500m 850nm Doble Fibra
Ref CCT955960
Interfície fibra òptica tipus LC SFP Multimode doble fibra. Abast fins 500m. 1,25Gbps
PVP: 52,27 IVA inclòs
PVP: 52,27 IVA inclòs
Veure producte
Mòdul SFP Monomode (SM) LC 1.25Gbps 20km 1550nm/1310nmnovetat
Mòdul SFP Monomode (SM) LC 1.25Gbps 20km 1550nm/1310nm
Ref CCT955959
Interfície fibra òptica tipus LC SFP Monomode relacionat amb CCT955958 per poder realitzar la transmissó bidireccional. Abast fins a 20km. 1,25Gbps
PVP: 83,64 IVA inclòs
PVP: 83,64 IVA inclòs
Veure producte
Mòdul SFP Monomode (SM) LC 1.25Gbps 20km 1310nm/1550nmnovetat
Mòdul SFP Monomode (SM) LC 1.25Gbps 20km 1310nm/1550nm
Ref CCT955958
Interfície fibra òptica tipus LC SFP Monomode relacionat amb CCT955959 per poder realitzar la transmissó bidireccional. Abast fins a 20km. 1,25Gbps
PVP: 55,75 IVA inclòs
PVP: 55,75 IVA inclòs
Veure producte