Fibra Òptica

Fibra Òptica
Tub fusió fibra òptica 60mm
Ref CES952305
Tub Termoretràctil per fusió de fibra òptica.
PVP: 0,14 IVA inclòs
PVP: 0,14 IVA inclòs
Veure producte
Fusionadora fibra òptica Prolite-40novetat
Fusionadora fibra òptica Prolite-40
Ref IDM950148
Fusionadora de fibra òptica: fusió automàtica en 3 eixos (X, Y, Z). Màxima precisió. Alineació de fibra mitjançant el mètode d'alineació de nucli. Funcionament a bateria recarregable: 220 fusions. Sistema d'alineació per nucli de la fibra. Vista simultània i individual dels eixos. Visualització nítida del nucli de fibra. Monitor LCD color 5,7 "amb senzill menú d 'operacions. Comprovació automàtica de la qualitat d'acabat de les puntes. Volum ajustat i pes lleuger. Llum interna per treballar de nit. Forn Escalfador intern. 8s de temps de fusionat i 30 s. de temps d'escalfament. Paràmetres ajustables. Programa d'auto-selecció del programa de fusionat més adequat. Emmagatzematge de resultats de fusionat: 5000 resultats (10 paràmetres). Interfície USB i VGA. Talladora, peladora, alimentador AC, elèctrodes de recanvi, tubs protectors de fusió, ampolla dispensadora d'alcohol, pinces, pera bufadora i maleta de transport per a tot el set.
PVP: 3.218,60 IVA inclòs
PVP: 3.218,60 IVA inclòs
Veure producte
Cable òptic monomode 10 m conectors FC/PC TFC 10novetat
Cable òptic monomode 10 m conectors FC/PC TFC 10
Ref ANT741011
Cable òptic Monomode G657A (9 / 125μm) d'acer blindat conectorizado FC / PC. 10 metres de longitud. Atenunació Òptica 1310/1550: 0.35 / 0.25. LSZH. Coberta gris.
PVP: 30,86 IVA inclòs
PVP: 30,86 IVA inclòs
Veure producte
Cable òptic monomode 15 m conectors FC/PC TFC 15novetat
Cable òptic monomode 15 m conectors FC/PC TFC 15
Ref ANT741015
Cable òptic Monomode G657A (9 / 125μm) d'acer blindat conectorizado FC / PC. 15 metres de longitud. Atenuació Òptica 1310/1550: 0.35 / 0.25. LSZH. Coberta gris.
PVP: 34,97 IVA inclòs
PVP: 34,97 IVA inclòs
Veure producte
Cable òptic monomode 20 m conectors FC/PC TFC 20novetat
Cable òptic monomode 20 m conectors FC/PC TFC 20
Ref ANT741020
Cable òptic Monomode G657A (9 / 125μm) d'acer blindat conectorizado FC / PC. 20 metres de longitud. Atenuació Òptica 1310/1550: 0.35 / 0.25. LSZH. Coberta gris.
PVP: 49,01 IVA inclòs
PVP: 49,01 IVA inclòs
Veure producte
Cable òptic monomode 30m Connectors FC/PC TFC 30novetat
Cable òptic monomode 30m Connectors FC/PC TFC 30
Ref ANT741030
Cable òptic Monomode G657A (9 / 125μm) d'acer blindat conectorizado FC / PC. 30 metres de longitud. Atenuació Òptica 1310/1550: 0.35 / 0.25. LSZH. Coberta gris.
PVP: 67,46 IVA inclòs
PVP: 67,46 IVA inclòs
Veure producte
Cable òptic monomode 75m Connectors FC/PC TFC 75novetat
Cable òptic monomode 75m Connectors FC/PC TFC 75
Ref ANT741075
Cable òptic Monomode G657A (9 / 125μm) d'acer blindat conectorizado FC / PC. 75 metres de longitud. Atenuació Òptica 1310/1550: 0.35 / 0.25. LSZH. Coberta gris.
PVP: 171,52 IVA inclòs
PVP: 171,52 IVA inclòs
Veure producte
Caixa de distribució F.O. per a 8 SC. Metall
Ref CES955146
Caixa de distribució de 8 adaptadors SC. Per adaptadors simples. Fabricats en acer d'alta qualitat. Adaptadors no inclòs.
PVP: 11,51 IVA inclòs
PVP: 11,51 IVA inclòs
Veure producte
Connector FO SM 9/125 SC/SC simple 20m LSZH
Ref CES955127
Connector Fibra Òptica monomode SM (9/125 um) Connectors: SC. Connector amb ferrule ceràmic. Cable LSZH. Cable de 3 mm
PVP: 40,84 IVA inclòs
PVP: 40,84 IVA inclòs
Veure producte
Connector FO SM 9/125 SC/SC simple 5m
Ref CES955126
Connector Fibra Òptica monomode SM (9/125 um) Connectors: SC. Connector amb ferrule ceràmic. Cable cable LSZH. Cable de 3 mm
PVP: 29,50 IVA inclòs
PVP: 29,50 IVA inclòs
Veure producte
Pigtail FO Multimode OM3 50/125 SC/LC 2m
Ref CES955120
Pigtail / cua de fibra òptica Multimode MM. Connectors: LC (50/125 OM3). Connector amb ferrule ceràmic. Cable LSZH. Cable de 0.9 mm.
PVP: 3,50 IVA inclòs
PVP: 3,50 IVA inclòs
Veure producte
Cassette 12 fusions FO plàstic apilable
Ref CES955108
Cassette de fusió apilable per a 12 fusions. Vàlid per afegir com a accessori a qualsevol caixa o panell). Mesures: 170x110x15mm
PVP: 6,72 IVA inclòs
PVP: 6,72 IVA inclòs
Veure producte
Pigtail FO monomode 9/125 SC-APC 1.5m 0.9mm LSZH
Ref CES955107
Pigtail / cua de fibra òptica SM Monomode (9/125 um). Connectors: SC. Connector amb ferrule ceràmic. Cable LSZH. Cable de 0.9 mm.
PVP: 2,50 IVA inclòs
PVP: 2,50 IVA inclòs
Veure producte
Cable de FO 6 fibres SM 9/125 int/ext antirosegador LSZH
Ref CES955145
Cable de fibra: Monomode SM 9/125. Aplicació: Industrial. Nombre Fibres: 6 fils. Protecció: Fibra de vidre antiroedor. Coberta exterior: LSZH. Color: Taronja. Construcció folgada.
PVP: 0,78 IVA inclòs
PVP: 0,78 IVA inclòs
Veure producte
Cable de FO 8 fibres SM 9/125 int/ext antirosegador LSZH
Ref CES955144
Cable de fibra: Monomode SM. Aplicació: Industrial. Nombre Fibres: 8 fils. Protecció: Fibra de vidre antiroedor. Coberta exterior: LSZH. Color: Taronja. Construcció folgada.
PVP: 0,87 IVA inclòs
PVP: 0,87 IVA inclòs
Veure producte