Preses V/D, Fibra, RTV SAT... Logus

Preses V/D, Fibra, RTV SAT... Logus
Presa RTV-RJ45 CAT.6 UTP-FO SC-APC ESTnovetat
Presa RTV-RJ45 CAT.6 UTP-FO SC-APC EST
Ref MEC021535
Mecanisme de Presa Múltiple R-TV-RJ45 Categoria 6 UTP - FO SC-APC Estrella. Per a Sèrie Logus. 4-82 MHz: <1dB./ 84-108 MHz: <2 dB. / 112 - 1000 MHz: <1 dB
PVP: 14,12 IVA inclòs
PVP: 14,12 IVA inclòs
Veure producte
Adaptador per Connectors F.O. SC APC Simplex
Ref MEC082210
Adaptador per Connectors de fibra òptica SC APC Simplex. Durabilitat: 500 cicles. Resistència a la tracció: 10 kgf. Pèrdua d'inserció: <0,2 dB (monomode). Temperatura de funcionament: -20 º C a 70ºC. Temperatura d'emmagatzematge: -40ºC a 80ºC.
PVP: 3,46 IVA inclòs
PVP: 3,46 IVA inclòs
Veure producte
Presa múltiple RTV-RJ45 Cat.6 UTP estrella
Ref MEC021534
Mecanisme de presa de RTV- RJ45 Cat 6. UTP estrella. 4 - 862 MHz: < 1dB / 84 - 108 MHz: < 2dB / 112 - 1000 MHz: < 1dB
PVP: 11,06 IVA inclòs
PVP: 11,06 IVA inclòs
Veure producte
Connector Femella RJ11 Cat. 3
Ref MEC021972
PVP: 3,33 IVA inclòs
PVP: 3,33 IVA inclòs
Veure producte
Connector femella RJ45 UTP Cat 6
Ref MEC022978
Connector Femella RJ45 Categoria 6 (250 MHz) UTP
PVP: 4,60 IVA inclòs
PVP: 4,60 IVA inclòs
Veure producte
Presa de connexió R-TV SAT Estrella
Ref MEC021543
Mecanisme d'encastar de prese de connexió Radio i TV en estrella. 4 - 862 MHz: < 1dB / 950 - 2400 MHz: < 3dB / Pas de corrent: 500mA (DC)
PVP: 7,04 IVA inclòs
PVP: 7,04 IVA inclòs
Veure producte
Presa Telefónica 4 conductors. Perla
Ref MEC093252
Presa Telefónica de 4 conductors. color Perla
PVP: 14,78 IVA inclòs
PVP: 14,78 IVA inclòs
Veure producte
Presa Telefónica (4 Conductors) Gris
Ref MEC092252
Mecanisme complet de Presa Telefónica (4 Conductors). Color Gris
PVP: 14,77 IVA inclòs
PVP: 14,77 IVA inclòs
Veure producte
Presa telefònica 4 conductors. Alumini
Ref MEC091252
Presa telefònica de 4 conductors, Color Alumini
PVP: 14,77 IVA inclòs
PVP: 14,77 IVA inclòs
Veure producte
Presa telefonia 4 conductors. Blanc
Ref MEC090252
Presa telefonia 4 conductors. Blanc
PVP: 9,55 IVA inclòs
PVP: 9,55 IVA inclòs
Veure producte
Presa Telefònica 4 conductors. Color Gris
Ref MEC024252
Mecanisme de Presa Telefònica L, 4 conductors per a connector RJ11. Color Gris
PVP: 7,76 IVA inclòs
PVP: 7,76 IVA inclòs
Veure producte
Presa Telefònica 4 conductors GEL. Color Gris
Ref MEC023255
Mecanisme de Presa Telefònica amb GEL, 4 conductors per a connector RJ11. Color Gris
PVP: 7,87 IVA inclòs
PVP: 7,87 IVA inclòs
Veure producte
Presa Telefònica 4 conductors. Color Antracita
Ref MEC023252
Mecanisme de Presa Telefònica amb 4 conductors per a connector RJ11. Color Antracita
PVP: 7,76 IVA inclòs
PVP: 7,76 IVA inclòs
Veure producte
Presa Telefònica 4 conductors GEL. Color Ivori
Ref MEC022255
Mecanisme de Presa Telefònica amb GEL, 4 conductors per a connector RJ11. Color Ivori
PVP: 7,87 IVA inclòs
PVP: 7,87 IVA inclòs
Veure producte
Presa Telefònica 4 conductors. Color Ivori
Ref MEC022252
Mecanisme de Presa Telefònica, 4 conductors per a connector RJ11. Color Ivori
PVP: 7,76 IVA inclòs
PVP: 7,76 IVA inclòs
Veure producte