Mecanismes. Sèrie Logus

Mecanismes. Sèrie Logus
Tapa per a interruptor per a targeta Card System. Negrenovetat
Tapa per a interruptor per a targeta Card System. Negre
Ref MEC095731
Tapa per a mecanismes interruptors de targeter Card System. Sèrie Logus. Color negre
PVP: 7,16 IVA inclòs
PVP: 7,16 IVA inclòs
Veure producte
Marc quàdruple negre/gelnovetat
Marc quàdruple negre/gel
Ref MEC206940
Marc quadruple Animato per a mecanismes serie Logus. Color negre/gel
PVP: 22,28 IVA inclòs
PVP: 22,28 IVA inclòs
Veure producte
Marc triple negre/gelnovetat
Marc triple negre/gel
Ref MEC206930
Marc triple Animato per a mecanismes serie Logus. Color negre/gel
PVP: 16,70 IVA inclòs
PVP: 16,70 IVA inclòs
Veure producte
Marc doble negre/gelnovetat
Marc doble negre/gel
Ref MEC206920
Marc doble Animato per a mecanismes serie Logus. Color negre/gel
PVP: 11,13 IVA inclòs
PVP: 11,13 IVA inclòs
Veure producte
Marc simple negre/gelnovetat
Marc simple negre/gel
Ref MEC206910
Marc simple Animato per a mecanismes serie Logus. Color negre/gel
PVP: 4,87 IVA inclòs
PVP: 4,87 IVA inclòs
Veure producte
Tapa per a interruptor per a targeta Card System. Alumini
Ref MEC094731
Tapa per a mecanismes interruptors de targeter Card System. Sèrie Logus. Color Alumini
PVP: 7,16 IVA inclòs
PVP: 7,16 IVA inclòs
Veure producte
Marc triple Cristal color Groc/Gelnovetat
Marc triple Cristal color Groc/Gel
Ref MEC295930
Marc triple per a muntatge de mecanismes sèrie Logus. Color Groc/Gel
PVP: 16,70 IVA inclòs
PVP: 16,70 IVA inclòs
Veure producte
Tapa per a adaptador connectors F.O. SC APC Simplex / LC Duplexnovetat
Tapa per a adaptador connectors F.O. SC APC Simplex / LC Duplex
Ref MEC090449
Tapa de mecanisme per a adaptador connectors Fibra òptica SC APC Simplex / LC Duplex. Color blanc
PVP: 4,64 IVA inclòs
PVP: 4,64 IVA inclòs
Veure producte
Adaptador per Connectors F.O. SC APC Simplexnovetat
Adaptador per Connectors F.O. SC APC Simplex
Ref MEC082210
Adaptador per Connectors de fibra òptica SC APC Simplex. Durabilitat: 500 cicles. Resistència a la tracció: 10 kgf. Pèrdua d'inserció: <0,2 dB (monomode). Temperatura de funcionament: -20 º C a 70ºC. Temperatura d'emmagatzematge: -40ºC a 80ºC.
PVP: 3,46 IVA inclòs
PVP: 3,46 IVA inclòs
Veure producte
Tecla per a polsador quadruple. Blancnovetat
Tecla per a polsador quadruple. Blanc
Ref MEC090600
Tecla quadruple per a mecanisme polsador quadruple de la sèrie Logus. Color blanc
PVP: 4,20 IVA inclòs
PVP: 4,20 IVA inclòs
Veure producte
Marc quadruple Verd/Gelnovetat
Marc quadruple Verd/Gel
Ref MEC293940
Marc quadruple per a muntatge de mecanismes sèrie Logus color Verd / Gel
PVP: 22,28 IVA inclòs
PVP: 22,28 IVA inclòs
Veure producte
Marc triple Cristal color Negre/Gelnovetat
Marc triple Cristal color Negre/Gel
Ref MEC294930
Marc triple per a muntatge de mecanismes sèrie Logus, color Negre / Gel.
PVP: 62,15 IVA inclòs
PVP: 62,15 IVA inclòs
Veure producte
Marc doble Cristal color Negre / Gel
Ref MEC292920
Marc doble per a muntatge de mecanismes sèrie Logus color Negre / Gel
PVP: 38,35 IVA inclòs
PVP: 38,35 IVA inclòs
Veure producte
Marc simple Cristal color Negre / Gel
Ref MEC293910
Marc simple per a muntatge de mecanismes sèrie Logus color Negre / Gel
PVP: 26,62 IVA inclòs
PVP: 26,62 IVA inclòs
Veure producte
Tapa amb suport per 2 connectors RJ45. Negre
Ref MEC096442
Tapa amb Suport per a mecanisme de dos Connectors RJ45. Color Negre
PVP: 8,91 IVA inclòs
PVP: 8,91 IVA inclòs
Veure producte