Mecanismes. Sèrie Logus

Mecanismes. Sèrie Logus
Marc triple Cristal color Groc/Gelnovetat
Marc triple Cristal color Groc/Gel
Ref MEC295930
Marc triple per a muntatge de mecanismes sèrie Logus. Color Groc/Gel
PVP: 16,70 IVA inclòs
PVP: 16,70 IVA inclòs
Veure producte
Tapa per a adaptador connectors F.O. SC APC Simplex / LC Duplexnovetat
Tapa per a adaptador connectors F.O. SC APC Simplex / LC Duplex
Ref MEC090449
Tapa de mecanisme per a adaptador connectors Fibra òptica SC APC Simplex / LC Duplex. Color blanc
PVP: 4,64 IVA inclòs
PVP: 4,64 IVA inclòs
Veure producte
Adaptador per Connectors F.O. SC APC Simplexnovetat
Adaptador per Connectors F.O. SC APC Simplex
Ref MEC082210
Adaptador per Connectors de fibra òptica SC APC Simplex. Durabilitat: 500 cicles. Resistència a la tracció: 10 kgf. Pèrdua d'inserció: <0,2 dB (monomode). Temperatura de funcionament: -20 º C a 70ºC. Temperatura d'emmagatzematge: -40ºC a 80ºC.
PVP: 3,46 IVA inclòs
PVP: 3,46 IVA inclòs
Veure producte
Tecla per a polsador quadruple. Blancnovetat
Tecla per a polsador quadruple. Blanc
Ref MEC090600
Tecla quadruple per a mecanisme polsador quadruple de la sèrie Logus. Color blanc
PVP: 4,20 IVA inclòs
PVP: 4,20 IVA inclòs
Veure producte
Marc quadruple Verd/Gelnovetat
Marc quadruple Verd/Gel
Ref MEC293940
Marc quadruple per a muntatge de mecanismes sèrie Logus color Verd / Gel
PVP: 22,28 IVA inclòs
PVP: 22,28 IVA inclòs
Veure producte
Marc triple Cristal color Negre/Gelnovetat
Marc triple Cristal color Negre/Gel
Ref MEC294930
Marc triple per a muntatge de mecanismes sèrie Logus, color Negre / Gel.
PVP: 62,15 IVA inclòs
PVP: 62,15 IVA inclòs
Veure producte
Marc doble Cristal color Negre / Gelnovetat
Marc doble Cristal color Negre / Gel
Ref MEC292920
Marc doble per a muntatge de mecanismes sèrie Logus color Negre / Gel
PVP: 38,35 IVA inclòs
PVP: 38,35 IVA inclòs
Veure producte
Marc simple Cristal color Negre / Gelnovetat
Marc simple Cristal color Negre / Gel
Ref MEC293910
Marc simple per a muntatge de mecanismes sèrie Logus color Negre / Gel
PVP: 26,62 IVA inclòs
PVP: 26,62 IVA inclòs
Veure producte
Tapa amb suport per 2 connectors RJ45. Negrenovetat
Tapa amb suport per 2 connectors RJ45. Negre
Ref MEC096442
Tapa amb Suport per a mecanisme de dos Connectors RJ45. Color Negre
PVP: 8,91 IVA inclòs
PVP: 8,91 IVA inclòs
Veure producte
Tecla triple negrenovetat
Tecla triple negre
Ref MEC095661
Tecla triple per mecanisme interruptor / commutador. Sèrie Logus. color negre
PVP: 5,41 IVA inclòs
PVP: 5,41 IVA inclòs
Veure producte
Marc Triple Or/Perla Metallonovetat
Marc Triple Or/Perla Metallo
Ref MEC021930
Marc Triple Or / Perla per a mecanismes serie Logus Metallo
PVP: 43,43 IVA inclòs
PVP: 43,43 IVA inclòs
Veure producte
Tapa amb suport per 2 connectors RJ45. Gelnovetat
Tapa amb suport per 2 connectors RJ45. Gel
Ref MEC095442
Tapa amb Suport per a mecanisme de dos Connectors RJ45. Color Gel.
PVP: 8,91 IVA inclòs
PVP: 8,91 IVA inclòs
Veure producte
Tapa amb suport per 1 connector RJ45. Gelnovetat
Tapa amb suport per 1 connector RJ45. Gel
Ref MEC090441
Tapa amb Suport per a mecanisme d'1 Connector RJ45. Color Gel
PVP: 8,74 IVA inclòs
PVP: 8,74 IVA inclòs
Veure producte
Marc doble daurat
Ref MEC205920
Marc doble per a mecanismes serie Logus color Daurat
PVP: 8,13 IVA inclòs
PVP: 8,13 IVA inclòs
Veure producte
Marc simple daurat
Ref MEC205910
Marc simple per a mecanismes serie Logus color Daurat
PVP: 3,56 IVA inclòs
PVP: 3,56 IVA inclòs
Veure producte