Fibra Òptica Antena

Fibra Òptica Antena
Cable òptic 100 metres connectors FC/PC TFC100
Ref ANT741100
Cable òptic Monomode G657A (9 / 125μm) d'acer blindat conectorizado FC / PC. 100 metres de longitud.
PVP: 205,70 IVA inclòs
PVP: 205,70 IVA inclòs
Veure producte
Cable òptic 200 metres connectors FC/PC TFC200
Ref ANT741200
Cable òptic Monomode G657A (9 / 125μm) d'acer blindat conectorizado FC / PC. 200 metres de longitud.
PVP: 425,62 IVA inclòs
PVP: 425,62 IVA inclòs
Veure producte
Cable òptic 50 metres connectors FC/PC TFC50
Ref ANT741050
Cable òptic Monomode G657A (9 / 125μm) d'acer blindat conectorizado FC / PC. 50 metres de longitud.
PVP: 111,92 IVA inclòs
PVP: 111,92 IVA inclòs
Veure producte
Conversor òptic virtual QUAD TVC04
Ref ANT740012
Disposa de 1 entrada de FO i 4 sortides coaxials (950-2150 Mhz). Permet connectar un màxim de 4 receptors de satèl·lit.
PVP: 325,49 IVA inclòs
PVP: 325,49 IVA inclòs
Veure producte
Conversor òptic virtual QUATRO TVQ04
Ref ANT740013
Disposa de 1 entrada de FO i 4 sortides coaxials (950-2150 Mhz). Permet distribuir de manera independent les polaritzacions horitzontal i vertical, en banda baixa i alta.
PVP: 331,54 IVA inclòs
PVP: 331,54 IVA inclòs
Veure producte
Conversor òptic virtual TWIN TVC02
Ref ANT740011
Disposa de 1 entrada de FO i 2 sortides coaxials (950-2150 Mhz). Permet connectar un màxim de 2 receptors de satèl·lit.
PVP: 332,75 IVA inclòs
PVP: 332,75 IVA inclòs
Veure producte
Kit LNB òptic + Terrestre TOU-232
Ref ANT950610
Kit compost per: 1 LNB TWL 01. 1 transmissor òptic TOU 232SA. 1 Cable coaxial de 2 m equipat amb connectors N. 1 font d'alimentació de 100 a 240 Vac / 20 Vdc 1.2 A. Accessoris diversos
PVP: 762,30 IVA inclòs
PVP: 762,30 IVA inclòs
Veure producte
Receptor Fibra Òptica
Ref ANT730011
Receptor de fibra òptica de disseny compacte per a 4 polaritats FI y 1 RF. Xasis de Zamak. Treballa en un rang de freqüències de 47 - 2400 MHz. Connectors òptics SC/APC. Font d'alimentació externa.
PVP: 2.742,67 IVA inclòs
PVP: 2.742,67 IVA inclòs
Veure producte
Receptor Fibra Òptica TERR ORB901
Ref ANT730201
Receptor de fibra òptica compacte per a muntatge en paret (1290-1600 nm). Rang de potencia òptica d'entrada -8 dBm a +3 dBm. ALC control automàtic de llum. Rang de freqüències de 47 - 862 MHz. Connectors òptics SC/APC. Font d'alimentació incorporada.
PVP: 629,20 IVA inclòs
PVP: 629,20 IVA inclòs
Veure producte
Receptor òptic llar ORH-100
Ref ANT950596
Mini receptor òptic dedicat per al seu us en aplicacions FTTH (Fiber To The Home). Les seves reduïdes dimensions i la carcassa de ZAMAK permet la seva instal•lació dins d'una caixa de plàstic i a l'interior de l'habitatge de l'usuari. Proporciona una funció d'AGC i un indicador LED de 3 colors de nivell d'entrada òptica correcta, de manera que la correcta instal•lació molt fàcil. Connexió òptica es realitza mitjançant un connector SC / APC i la sortida RF és a través d'un connector F.
PVP: 190,57 IVA inclòs
PVP: 190,57 IVA inclòs
Veure producte
Splitter òptic passiu 1E/2S TOS02
Ref ANT740022
Una entrada i dos sortides. Pèrdues d'inserció: 3,8 dB. Longitud d'ona: 1310/1550 nm. Preconnectorització (entrada/sortida) FC/PC.
PVP: 45,98 IVA inclòs
PVP: 45,98 IVA inclòs
Veure producte
Splitter òptic passiu 1E/4S TOS04
Ref ANT740024
Una entrada i quatre sortides. Pèrdues d'inserció: 6,8 dB. Longitud d'ona: 1310/1550 nm. Preconnectorització (entrada/sortida) FC/PC.
PVP: 113,74 IVA inclòs
PVP: 113,74 IVA inclòs
Veure producte
Splitter òptic passiu 1E/8S TOS08D
Ref ANT740028
Una entrada i vuit sortides. Pèrdues d'inserció: 10,6 dB. Longitud d'ona: 1310/1550 nm. Preconnectorització (entrada/sortida) FC/PC.
PVP: 273,16 IVA inclòs
PVP: 273,16 IVA inclòs
Veure producte
Transmissor Fibra Òptica
Ref ANT730001
Transmissor de fibra òptica de disseny compacte per a 4 polaritats FI i 1 RF. Muntatge en rack 19""x 1U. Disposa de display LCD frontal. Treballa amb un rang de freqüències de 47 - 2400 MHz. Font d'alimentació externa.
PVP: 8.174,22 IVA inclòs
PVP: 8.174,22 IVA inclòs
Veure producte
Transmissor Fibra Òptica TERR OTB10
Ref ANT730110
Transmissor de fibra òptica de disseny compacte per a muntatge en paret (1310 nm). Laser DFB i potències òptiques de 6-20 mW. Rang de freqüència de 47 - 862 MHz. Font d'alimentació incorporada.
PVP: 2.601,50 IVA inclòs
PVP: 2.601,50 IVA inclòs
Veure producte