Antena RTV-SAT

Antena RTV-SAT
Kit amplificador de màstil LTE 5G 700 MHz TLC 7120 G=20dB + font 24Vdcnovetat
Kit amplificador de màstil LTE 5G 700 MHz TLC 7120 G=20dB + font 24Vdc
Ref ANT953959
Kit compost per amplificador de màstil sèrie TLC i font d'alimentació sèrie ALF 280 de 24Vdc i 180 mA. Els amplificadors de pal de la sèrie TLC tenen 1 entrada UHF i 1 sortida i disposen d'un filtre LTE amb tall en 700 MHz (LTE / 5G). Caixa de plàstic fabricada amb materials resistents als agents atmosfèrics. Led indicador de funcionament. Guany ajustable (0 - 15 dB). Baixa figura de soroll. . Alimentació de 12 a 24 VCD. Simple i fàcil muntatge en pal o paret.
PVP: 36,00 IVA inclòs
PVP: 36,00 IVA inclòs
Veure producte
Kit amplificador de màstil LTE 4G 800 MHz; TLC 8120 G=20dB + font 24Vdcnovetat
Kit amplificador de màstil LTE 4G 800 MHz; TLC 8120 G=20dB + font 24Vdc
Ref ANT953957
Kit compost per amplificador de màstil sèrie TLC i font d'alimentació sèrie ALF 280 de 24Vdc i 180 mA. Els amplificadors de pal de la sèrie TLC tenen 1 entrada UHF i 1 sortida i disposen d'un filtre LTE amb tall en 800 MHz (LTE / 4G). Caixa de plàstic fabricada amb materials resistents als agents atmosfèrics. Led indicador de funcionament. Guany ajustable (0 - 15 dB) .Baja figura de soroll. Alimentació de 12 a 24 VCD. Simple i fàcil muntatge en pal o paret.
PVP: 36,00 IVA inclòs
PVP: 36,00 IVA inclòs
Veure producte
Atenuador òptic FC/PC de 5dB TFA 005novetat
Atenuador òptic FC/PC de 5dB TFA 005
Ref ANT953963
Atenuador òptic per reduir el nivell d'entrada als receptors òptics. 5dB. connectors FC/PC.
PVP: 24,80 IVA inclòs
PVP: 24,80 IVA inclòs
Veure producte
Receptor òptic Quad. +Terr. TVC 05 1 ent FC/PC+4 sort FInovetat
Receptor òptic Quad. +Terr. TVC 05 1 ent FC/PC+4 sort FI
Ref ANT953962
El receptor òptic virtual és un convertidor òptic a coaxial que transforma senyals òptiques de les freqüències agrupades d'una unitat Opto-LNB TOL o TOU232-Kit (IRS 1) en un senyal RF. També proporciona un senyal coaxial DTT / DAB / FM diplexada en cada sortida quan s'insereix en el transmissor òptic TOU 232 SA. Construït en AGC que permet un ampli rang dinàmic de les senyals òptics a l'entrada de fibra amb una menor desviació del nivell de sortida de RF i qualitat del senyal. Dos indicadors LED mostren l'estat operatiu. Muntatge fàcil a través d'una placa base de paret. Alimentació a través de sortides RF des dels receptors SAT. Disponible com a opcional font d'alimentació externa. Coberta plàstic blanc.
PVP: 356,95 IVA inclòs
PVP: 356,95 IVA inclòs
Veure producte
Kit amplificador de màstil LTE 5G 700 MHz TLC 7135 G=30dB + font 24Vdcnovetat
Kit amplificador de màstil LTE 5G 700 MHz TLC 7135 G=30dB + font 24Vdc
Ref ANT953960
Kit compost per amplificador de màstil sèrie TLC i font d'alimentació sèrie ALF 280 de 24Vdc i 180 mA. Els amplificadors de pal de la sèrie TLC tenen 1 entrada UHF i 1 sortida i disposen d'un filtre LTE amb tall en 700 MHz (LTE / 5G). Caixa de plàstic fabricada amb materials resistents als agents atmosfèrics. Led indicador de funcionament. Guany ajustable (0 - 15 dB). Baixa figura de soroll. Pas de corrent. Alimentació de 12 a 24 VCD. Simple i fàcil muntatge en pal o paret.
PVP: 40,53 IVA inclòs
PVP: 40,53 IVA inclòs
Veure producte
Kit amplificador de màstil LTE 4G 800 MHz; TLC 8135 G=30dB + font 24Vdcnovetat
Kit amplificador de màstil LTE 4G 800 MHz; TLC 8135 G=30dB + font 24Vdc
Ref ANT953958
Kit compost per amplificador de màstil sèrie TLC i font d'alimentació sèrie ALF 280 de 24Vdc i 180 mA. Els amplificadors de pal de la sèrie TLC tenen 1 entrada UHF i 1 sortida i disposen d'un filtre LTE amb tall en 800 MHz (LTE / 4G). Caixa de plàstic fabricada amb materials resistents als agents atmosfèrics. Led indicador de funcionament. Guany ajustable (0 - 15 dB). Baixa figura de soroll. Pas de corrent. Alimentació de 12 a 24 VCD. Simple i fàcil muntatge en pal o paret.
PVP: 40,53 IVA inclòs
PVP: 40,53 IVA inclòs
Veure producte
Mòdul de sortida TDH 800 Backend 4xCOFDM+2CInovetat
Mòdul de sortida TDH 800 Backend 4xCOFDM+2CI
Ref ANT570847
Mòdul de sortida DVB-T Quad COFDM per a programes FTA o per descodificar continguts / serveis. NIT i stuffing. Suporta NIT local i golbal. SDTactual i altres del transport stream.Fácil d'instal·lar Tots els serveis són transferits al pool TDH 800. Suporta descodificació mitjançant el CA (692.851) - El mòdul afegeix bits de farciment. Combini les seves muxes COFDM com vulgui.
PVP: 2.622,68 IVA inclòs
PVP: 2.622,68 IVA inclòs
Veure producte
Base torre 180 Reforçada sense garresnovetat
Base torre 180 Reforçada sense garres
Ref ANT953961
Base 180 Reforçada de Torreta triangular travada composta de trams intermedis endollables i puntera per a antenes de telecomunicacions. Unió amb enllaç roscat W 7/8". Fabricada amb tub d'acer laminat de Ø20 x 1,5 i protecció antioxidant zincada. Certificat d'acord amb Eurocodi per a instal·lacions a diferents alçades de les torres 180 d'enllaç reforçat, segons normes: UNE EN 1991 UNE EN 1992 UNE EN 1993 NC SR-02. Màxima altura recomanada 25 metres.
PVP: 36,78 IVA inclòs
PVP: 36,78 IVA inclòs
Veure producte
Cable coaxial baixa atenuació KOKA F6+novetat
Cable coaxial baixa atenuació KOKA F6+
Ref CAB950042
Cable Koka F6 Plus premium per a instal·lacions d'interior. Ampli rang de freqüències permet que el cable transmeti senyals per a televisió, ràdio, receptors de satèl·lit, etc. Aquest cable està dissenyat amb un conductor central d'acer revestit de coure (CCS) que ofereix alta resistència mecànica. A causa de l'escuma injectada amb gas, que és molt superior a l'escuma química, el revestiment de coure transporta els senyals sense grans pèrdues. Un conductor de bona qualitat i un dielèctric injectat amb gas apropiat atorga una relació de velocitat superior al 80%. Dielèctric PE, coberta PVC protegit contra els raigs UV.
PVP: 0,76 IVA inclòs
PVP: 0,76 IVA inclòs
Veure producte
Cable òptic monomode 10 m conectors FC/PC TFC 10novetat
Cable òptic monomode 10 m conectors FC/PC TFC 10
Ref ANT741011
Cable òptic Monomode G657A (9 / 125μm) d'acer blindat conectorizado FC / PC. 10 metres de longitud. Atenunació Òptica 1310/1550: 0.35 / 0.25. LSZH. Coberta gris.
PVP: 30,86 IVA inclòs
PVP: 30,86 IVA inclòs
Veure producte
Cable òptic monomode 15 m conectors FC/PC TFC 15novetat
Cable òptic monomode 15 m conectors FC/PC TFC 15
Ref ANT741015
Cable òptic Monomode G657A (9 / 125μm) d'acer blindat conectorizado FC / PC. 15 metres de longitud. Atenuació Òptica 1310/1550: 0.35 / 0.25. LSZH. Coberta gris.
PVP: 34,97 IVA inclòs
PVP: 34,97 IVA inclòs
Veure producte
Cable òptic monomode 20 m conectors FC/PC TFC 20novetat
Cable òptic monomode 20 m conectors FC/PC TFC 20
Ref ANT741020
Cable òptic Monomode G657A (9 / 125μm) d'acer blindat conectorizado FC / PC. 20 metres de longitud. Atenuació Òptica 1310/1550: 0.35 / 0.25. LSZH. Coberta gris.
PVP: 49,01 IVA inclòs
PVP: 49,01 IVA inclòs
Veure producte
Cable òptic monomode 30m Connectors FC/PC TFC 30novetat
Cable òptic monomode 30m Connectors FC/PC TFC 30
Ref ANT741030
Cable òptic Monomode G657A (9 / 125μm) d'acer blindat conectorizado FC / PC. 30 metres de longitud. Atenuació Òptica 1310/1550: 0.35 / 0.25. LSZH. Coberta gris.
PVP: 67,46 IVA inclòs
PVP: 67,46 IVA inclòs
Veure producte
Cable òptic monomode 75m Connectors FC/PC TFC 75novetat
Cable òptic monomode 75m Connectors FC/PC TFC 75
Ref ANT741075
Cable òptic Monomode G657A (9 / 125μm) d'acer blindat conectorizado FC / PC. 75 metres de longitud. Atenuació Òptica 1310/1550: 0.35 / 0.25. LSZH. Coberta gris.
PVP: 171,52 IVA inclòs
PVP: 171,52 IVA inclòs
Veure producte
Conversor òptic a coaxial tipus Quattro TVQ 06novetat
Conversor òptic a coaxial tipus Quattro TVQ 06
Ref ANT740015
Node Receptor Òptic Virtual TVQ 06 convertidor de òptic a coax, que transforma senyals òptiques de les freqüències agrupades d'una unitat Opto-LNB TOL o TOU232-Kit (IRS 1) en quatre senyals coaxials simples universals similars com un LNB Quatro. Proporciona un senyal coaxial DTT / DAB / FM diplexada en cada sortida quan s'insereix en el transmissor òptic TOU 232 SA. Construït en AGC que permet un ampli rang dinàmic de les senyals òptics a l'entrada de fibra amb una menor desviació del nivell de sortida de RF i qualitat del senyal. Dos indicadors LED mostren l'estat operatiu. Muntatge fàcil a través d'una placa base de paret. Alimentació a través de sortides RF des dels receptors SAT. Nivell de sortida constant per un nivell d'entrada entre 0 dBm i -15 dBm. Connexió òptica: FC / PC. Longitud d'ona de 1100 a 1650 nm
PVP: 356,95 IVA inclòs
PVP: 356,95 IVA inclòs
Veure producte