Accessoris Switchs, cables, fonts, transceptors, conversors

Accessoris Switchs, cables, fonts, transceptors, conversors
Conversor DMC-700SC de 1000T ( RJ-45 ) a 1000SX fibra multimode (SC) 550m
Ref CES955088
Dispositiu especialment dissenyat per a proveir una conversió de mitjans de comunicació per a l'estàndard Gigabite Ethernet; des d'un cable de coure UTP 1000BASE-TX a cable de fibra òptica 1000BASE-SX multimode. Convertidor de Mitjans 1000BaseT to 1000BaseSX Multimode. 10/100 / 1000Mbps. SC Fiber connector
PVP: 313,20 IVA inclòs
PVP: 313,20 IVA inclòs
Veure producte
Transceptor Mini Gbic 1 Puerto LC 1000BaseLX Monomode fins 10Km
Ref CES953131
Mòdul Mini GBIC. Conector LC. Suporta fibra Monomode 9um, fins 10km. Longitud d'ona: 1310 nm. Full Duplex.
PVP: 162,90 IVA inclòs
PVP: 162,90 IVA inclòs
Veure producte
Injector PoE 1-Port Gigabit
Ref CES953144
Injector Power Over Ethernet (PoE) per a connexions 10/100 / 1000 T proporciona alimentació fins a 100 metres. Connecteu els seus dispositius a velocitats Gigabit, tot dins d'un dispositiu compacte. Compatible 802.3af amb potència PoE de sortida de 0,4 A a 48 V
PVP: 59,86 IVA inclòs
PVP: 59,86 IVA inclòs
Veure producte
Injector PoE+ 1 port Gigabit 30W
Ref CES953190
Injector Power Over Ethernet (PoE+) per a connexions 10/100 / 1000 T proporciona alimentació fins a 100 metres. Connecteu els dispositius a velocitats Gigabit, tot dins d'un dispositiu compacte. Compatible 802.3af i 802.3at (PoE+) amb potència PoE de sortida fins a 30W
PVP: 91,58 IVA inclòs
PVP: 91,58 IVA inclòs
Veure producte
Transceptor 1-Port Mini-GBIC 1000BaseSX fins 550m
Ref CES950381
Modul Mini-GBIC 1 Port LC 1000BaseSX Fibra Multimode 33V e 50um o 65.5um abast fins a 550m. Conector LC. Full Duplex
PVP: 111,96 IVA inclòs
PVP: 111,96 IVA inclòs
Veure producte