Fibra Òptica

Fibra Òptica
Tub fusió fibra òptica 60mm
Ref CES952305
Tub Termoretràctil per fusió de fibra òptica.
PVP: 0,10 IVA inclòs
PVP: 0,10 IVA inclòs
Veure producte
Tub fusió F40
Ref CES946006
Tubs protectors termoretràctil per a protecció de empalmaments per fusió de fibra òptica. Diàmetre de la fibra: 250-900um Temperatura de contracció: 110-130ºC. Material PE, EVA
PVP: 0,10 IVA inclòs
PVP: 0,10 IVA inclòs
Veure producte
Safata 19" FO per a 48 SC duplex
Ref CES953019
Safata 19 '' telescòpiques de 2U d'alçada per 48 connectors SC dúplex. Extraïble per facilitar la instal·lació. Per al maneig de la safata posseeix dos ancoratges de plástic per facilitar la seva extracció. La safata incorpora anelles adhesives i premsa-estopes. Fabricats en acer d'alta qualitat. Adaptadors no inclosos.
PVP: 248,72 IVA inclòs
PVP: 248,72 IVA inclòs
Veure producte
Safata 19" FO per a 24 SC duplex
Ref CES953018
Safata 19 '' telescòpiques de 1U d'alçada per 24 connectors SC dúplex. Extraïble per facilitar la instal·lació. Per al maneig de la safata posseeix dos ancoratges de plàstic per facilitar la seva extracció. La safata incorpora anelles adhesives i premsa-estopes. Fabricats en acer d'alta qualitat. Adaptadors no inclosos.
PVP: 72,60 IVA inclòs
PVP: 72,60 IVA inclòs
Veure producte
Safata 19" fibra òptica 24 SC Simplex
Ref CES952293
Safata 19" per a 24 adaptadors simples SC fibra òptica. ocupa 1U d'altura. Extraïble. Pot allotjar fins a 24 adaptadors SC (no inclosos). Inclou casset per a getió de pigtails fusionats en interior de la safata. 2 entrades de cable. Fabricada en acer d'alta qualitat.
PVP: 72,60 IVA inclòs
PVP: 72,60 IVA inclòs
Veure producte
Safata 19" fibra òptica 24 LC duplex
Ref CES953085
Safata 19 '' telescòpiques de 1U d'alçada per 24 connectors LC simples. Extraïble per facilitar la instal·lació. Per al maneig de la safata posseeix dos ancoratges de plàstic per facilitar la seva extracció. La safata incorpora anelles adhesives i premsa-estopes. Fabricats en acer d'alta qualitat. Adaptadors no inclosos.
PVP: 72,60 IVA inclòs
PVP: 72,60 IVA inclòs
Veure producte
Roseta preconnectoritzada SC/APC 50m cable G657A2
Ref CES955105
Roseta preconnectoritzada, ja carregada per un extrem. Inclou cable acabat en connector per un extrem i adaptador ja muntat. Ideal per relligar les instal·lacions segons la normativa de la ICT2. Pèrdua inserció: ˂ 0,20 dB. Pèrdua retorn: ≤ 0,60 dB. Gruix: 3 mm. Ús Interior. Cable G -657 –A2 Connector SC / APC.
PVP: 34,10 IVA inclòs
PVP: 34,10 IVA inclòs
Veure producte
Roseta preconnectoritzada SC/APC 40m G657A2
Ref CES955104
Roseta preconnectoritzada, ja carregada per un extrem. Inclou cable acabat en connector per un extrem i adaptador ja muntat. Ideal per relligar les instal·lacions segons la normativa de la ICT2. Pèrdua inserció: ˂ 0,20 dB. Pèrdua retorn: ≤ 0,60 dB. Gruix: 3 mm. Ús Interior. Cable G -657 –A2 Connector SC / APC
PVP: 28,48 IVA inclòs
PVP: 28,48 IVA inclòs
Veure producte
Roseta preconnectoritzada SC/APC 25m G657A2
Ref CES955103
Roseta preconnectoritzada, ja carregada per un extrem. Inclou cable acabat en connector per un extrem i adaptador ja muntat. Ideal per relligar les instal·lacions segons la normativa de la ICT2. Pèrdua inserció: ˂ 0,20 dB. Pèrdua retorn: ≤ 0,60 dB. Gruix: 3 mm. Ús Interior. Cable G -657 –A2 Connector SC / APC
PVP: 20,44 IVA inclòs
PVP: 20,44 IVA inclòs
Veure producte
Roseta preconnectoritzada SC/APC 15m G657A2
Ref CES955102
Roseta preconnectoritzada, ja carregada per un extrem. Inclou cable acabat en connector per un extrem i adaptador ja muntat. Ideal per relligar les instal·lacions segons la normativa de la ICT2. Pèrdua inserció: ˂ 0,20 dB. Pèrdua retorn: ≤ 0,60 dB. Gruix: 3 mm. Ús Interior. Cable G -657 –A2 Connector SC / APC
PVP: 15,33 IVA inclòs
PVP: 15,33 IVA inclòs
Veure producte
Roseta preconnectada FO 1 SC/APC simple SM 40 mts
Ref CES955355
Caixa preconnectoritzada, ja carregada per un extrem. Inclou cable acabat en connector per un extrem i adaptador ja muntat. Ideal per realitzar les instal·lacions segons la normativa de la ICT2. Pèrdua inserció: ˂ 0,20 dB. Pèrdua retorn: ≤ 0,60 dB. Gruix: 3 mm. Ús Interior. Cable G -657 –A2 Connector SC / APC
PVP: 95,46 IVA inclòs
PVP: 95,46 IVA inclòs
Veure producte
Pigtal Fibra òptica Multimode SC OM2 50/125 1m LSZH
Ref CES952210
Pigtail fibra óptica, multimode 50/125um OM2, connectors SC, cable 0,9mm polit AMC. 1m. LSZH
PVP: 2,62 IVA inclòs
PVP: 2,62 IVA inclòs
Veure producte
Pigtail FO SM 9/125 SC/APC 1m
Ref CES946007
Pigtail de fibra òptica per a alta d'abonat d'interior amb connector SC i polit APC. Cable G.657-A2. Diàmetre de 2 mm.
PVP: 1,95 IVA inclòs
PVP: 1,95 IVA inclòs
Veure producte
Pigtail FO SM 9/125 Exterior SC-APC 80m G657-A2 aramida
Ref CES955143
Pigtail / cua de fibra òptica per a alta d'abonat d'exterior amb connector SC i polit APC. Cable G.657-A2 amb doble reforç d'aramida. Mesures 3.1x1.9 mm. Color: negre
PVP: 21,51 IVA inclòs
PVP: 21,51 IVA inclòs
Veure producte
Pigtail FO Multimode OM3 50/125 LC 2m
Ref CES955120
Pigtail / cua de fibra òptica Multimode MM. Connectors: LC (50/125 OM3). Connector amb ferrule ceràmic. Cable LSZH. Cable de 0.9 mm.
PVP: 3,50 IVA inclòs
PVP: 3,50 IVA inclòs
Veure producte