Fibra Òptica

Fibra Òptica
Cable fibra óptica monomode OS2 9/125 4 fibres coberta LSHF 1500N int./exterior
Ref CAB950538
Cable fibra òptica 4 fibres monomode OS2 9/125 folgat monotub, amb armadura de fibra de vidre. Coberta lliure de halògens 1.5kN 4 SM2D
PVP: 0,97 IVA inclòs
PVP: 0,97 IVA inclòs
Veure producte
Roseta preconnectoritzada SC/APC 50m cable G657A2
Ref CES955105
Roseta preconnectoritzada, ja carregada per un extrem. Inclou cable acabat en connector per un extrem i adaptador ja muntat. Ideal per relligar les instal·lacions segons la normativa de la ICT2. Pèrdua inserció: ˂ 0,20 dB. Pèrdua retorn: ≤ 0,60 dB. Gruix: 3 mm. Ús Interior. Cable G -657 –A2 Connector SC / APC.
PVP: 34,10 IVA inclòs
PVP: 34,10 IVA inclòs
Veure producte
Roseta preconnectoritzada SC/APC 40m G657A2
Ref CES955104
Roseta preconnectoritzada, ja carregada per un extrem. Inclou cable acabat en connector per un extrem i adaptador ja muntat. Ideal per relligar les instal·lacions segons la normativa de la ICT2. Pèrdua inserció: ˂ 0,20 dB. Pèrdua retorn: ≤ 0,60 dB. Gruix: 3 mm. Ús Interior. Cable G -657 –A2 Connector SC / APC
PVP: 28,48 IVA inclòs
PVP: 28,48 IVA inclòs
Veure producte
Roseta preconnectoritzada SC/APC 25m G657A2
Ref CES955103
Roseta preconnectoritzada, ja carregada per un extrem. Inclou cable acabat en connector per un extrem i adaptador ja muntat. Ideal per relligar les instal·lacions segons la normativa de la ICT2. Pèrdua inserció: ˂ 0,20 dB. Pèrdua retorn: ≤ 0,60 dB. Gruix: 3 mm. Ús Interior. Cable G -657 –A2 Connector SC / APC
PVP: 20,44 IVA inclòs
PVP: 20,44 IVA inclòs
Veure producte
Roseta preconnectoritzada SC/APC 15m G657A2
Ref CES955102
Roseta preconnectoritzada, ja carregada per un extrem. Inclou cable acabat en connector per un extrem i adaptador ja muntat. Ideal per relligar les instal·lacions segons la normativa de la ICT2. Pèrdua inserció: ˂ 0,20 dB. Pèrdua retorn: ≤ 0,60 dB. Gruix: 3 mm. Ús Interior. Cable G -657 –A2 Connector SC / APC
PVP: 15,33 IVA inclòs
PVP: 15,33 IVA inclòs
Veure producte
Safata 19" FO per a 48 SC duplex
Ref CES953019
Safata 19 '' telescòpiques de 2U d'alçada per 48 connectors SC dúplex. Extraïble per facilitar la instal·lació. Per al maneig de la safata posseeix dos ancoratges de plástic per facilitar la seva extracció. La safata incorpora anelles adhesives i premsa-estopes. Fabricats en acer d'alta qualitat. Adaptadors no inclosos.
PVP: 248,72 IVA inclòs
PVP: 248,72 IVA inclòs
Veure producte
Safata 19" FO per a 24 SC duplex
Ref CES953018
Safata 19 '' telescòpiques de 1U d'alçada per 24 connectors SC dúplex. Extraïble per facilitar la instal·lació. Per al maneig de la safata posseeix dos ancoratges de plàstic per facilitar la seva extracció. La safata incorpora anelles adhesives i premsa-estopes. Fabricats en acer d'alta qualitat. Adaptadors no inclosos.
PVP: 72,60 IVA inclòs
PVP: 72,60 IVA inclòs
Veure producte
Safata 19" fibra òptica 24 SC Simplex
Ref CES952293
Safata 19" per a 24 adaptadors simples SC fibra òptica. ocupa 1U d'altura. Extraïble. Pot allotjar fins a 24 adaptadors SC (no inclosos). Inclou casset per a getió de pigtails fusionats en interior de la safata. 2 entrades de cable. Fabricada en acer d'alta qualitat.
PVP: 72,60 IVA inclòs
PVP: 72,60 IVA inclòs
Veure producte
Cable FO 24 Fibres MM 50/125-OM2 BW interior/exterior
Ref CES946102
Cable de fibra òptica 24 fibres, 50/125-OM2 BW 600/1200 multimode, Fibres òptiques revestides primàries: Ø 250 ± 15 um. 2. Tub central ple de gelatina (sense degoteig ni silici) amb 24 fibres. Taronja resistent UV.
PVP: 3,01 IVA inclòs
PVP: 3,01 IVA inclòs
Veure producte
Cable FO 2 Fibres MM 50/125-OM2 BW interior/exterior
Ref CES946101
Cable de fibra òptica 2 fibres. Multimode 50/125-OM2 BW. Per a ús en exteriors i interiors en sistemes de cablejat estructurat (dades). Tub solt farcit (sense degoteig ni silici) amb fibres òptiques de recobriment primari (Ø 250 ± 15 micres). Construcció dielèctrica no requereix connexió a terra. Protecció contra Rosegadors mitjançant elements de resistència del fil de vidre. Interior i Exterior
PVP: 0,75 IVA inclòs
PVP: 0,75 IVA inclòs
Veure producte
Adaptador FO SC/APC duplex monomode FTTH
Ref CES946009
Adaptador SC / APC monomode (SM) FTTH femella - femella per safata / panell. Per a cables de 9/125 um. color verd
PVP: 0,81 IVA inclòs
PVP: 0,81 IVA inclòs
Veure producte
Adaptador FO SC/APC simplex monomode FTTH
Ref CES946008
Adaptador SC / APC monomode (SM) FTTH femella - femella per safata / panell. Per a cables de 9/125 um. color verd
PVP: 0,47 IVA inclòs
PVP: 0,47 IVA inclòs
Veure producte
Pigtail FO SM 9/125 SC/APC 1m
Ref CES946007
Pigtail de fibra òptica per a alta d'abonat d'interior amb connector SC i polit APC. Cable G.657-A2. Diàmetre de 2 mm.
PVP: 1,95 IVA inclòs
PVP: 1,95 IVA inclòs
Veure producte
Tub fusió F40
Ref CES946006
Tubs protectors termoretràctil per a protecció de empalmaments per fusió de fibra òptica. Diàmetre de la fibra: 250-900um Temperatura de contracció: 110-130ºC. Material PE, EVA
PVP: 0,10 IVA inclòs
PVP: 0,10 IVA inclòs
Veure producte
Cable òptic monomode 50 m connectors FC/PC TFC 50
Ref ANT741050
Cable òptic Monomode G657A (9 / 125μm) d'acer blindat conectorizat FC / PC. 50 metres de longitud. Coberta LSOH gris
PVP: 111,92 IVA inclòs
PVP: 111,92 IVA inclòs
Veure producte