PLANA FÀBREGA

PLANA FÀBREGA
Mòdul GSM/GPRS 2G Multi‐Socket de Grau 2 + antena
Ref ALA954001
El Mòdul Multi-Socket permet la comunicació simultània de la CR-G2 a múltiples destinacions com Cloud, comunicació directa a Central Receptora, Nombres Privades, Programari de Configuració a través de les xarxes GSM / GPRS. Inclou Antena per a caixa de plàstic.
Preu a consultar
Preu a consultar
Veure producte
Vàlvula papallona Waffer 6
Vàlvula papallona Waffer 6" Brida DIN
Ref EXT955944
Vàlvula papallona Waffer. Pressió de treball 24bar. Amb reductor i obertura manual per volant. Amb indicacdor de posició 2 contactes. Certif UL/FM.
PVP: 315,51 IVA inclòs
PVP: 315,51 IVA inclòs
Veure producte
Vàlvula papallona Waffer 5
Vàlvula papallona Waffer 5" Brida DIN
Ref EXT955943
Vàlvula papallona Waffer. Pressió de treball 24bar. Amb reductor i obertura manual per volant. Amb indicacdor de posició 2 contactes. Certif UL/FM.
PVP: 305,16 IVA inclòs
PVP: 305,16 IVA inclòs
Veure producte
Vàlvula de Comporta 8
Vàlvula de Comporta 8" OS&Y Embridada
Ref EXT955942
Vàlvula de comporta embridada. Pressió de treball: PN16. Vàlvula segons estandar: EN1171. Brida segons EN1092-2. Temperatura operació: 0º ~ 80º C. Certif. UL / FM
PVP: 1.179,48 IVA inclòs
PVP: 1.179,48 IVA inclòs
Veure producte
Vàlvula de Comporta 6
Vàlvula de Comporta 6" OS&Y Embridada
Ref EXT955941
Vàlvula de comporta embridada. Pressió de treball: PN16. Vàlvula segons estandar: EN1171. Brida segons EN1092-2. Temperatura operació: 0º ~ 80º C. Certif. UL / FM
PVP: 738,61 IVA inclòs
PVP: 738,61 IVA inclòs
Veure producte
Vàlvula de Comporta 5
Vàlvula de Comporta 5" OS&Y Embridada
Ref EXT955940
Vàlvula de comporta embridada. Pressió de treball: PN16. Vàlvula segons estandar: EN1171. Brida segons EN1092-2. Temperatura operació: 0º ~ 80º C. Certif. UL / FM
PVP: 583,81 IVA inclòs
PVP: 583,81 IVA inclòs
Veure producte
Switch Gigabit 24 ports ( 16 SFP + 8 Combo 1000BASE-T/SFP) Gestionable Layer 2novetat
Switch Gigabit 24 ports ( 16 SFP + 8 Combo 1000BASE-T/SFP) Gestionable Layer 2
Ref CCT955961
Switch capa 2, de 24 ports. Suporta estàndard IEEE802.3 af i at indistintament. Compleix amb IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab / z, IEEE802.3X. 16 ports SFP òptics de 1000M. 8 ports 1000 Base-T (Combo port). Temperatura de treball: -10 ° C ~ +55 ° C. Alimentació: 110 ~ 240V CA (<50W). Dimensions: 440x285x44,5 mm.
PVP: 1.219,68 IVA inclòs
PVP: 1.219,68 IVA inclòs
Veure producte
Mòdul SFP Multimode (MM) LC 1.25Gbps 500m 850nm Doble Fibranovetat
Mòdul SFP Multimode (MM) LC 1.25Gbps 500m 850nm Doble Fibra
Ref CCT955960
Interfície fibra òptica tipus LC SFP Multimode doble fibra. Abast fins 500m. 1,25Gbps
PVP: 52,27 IVA inclòs
PVP: 52,27 IVA inclòs
Veure producte
Mòdul SFP Monomode (SM) LC 1.25Gbps 20km 1550nm/1310nmnovetat
Mòdul SFP Monomode (SM) LC 1.25Gbps 20km 1550nm/1310nm
Ref CCT955959
Interfície fibra òptica tipus LC SFP Monomode relacionat amb CCT955958 per poder realitzar la transmissó bidireccional. Abast fins a 20km. 1,25Gbps
PVP: 83,64 IVA inclòs
PVP: 83,64 IVA inclòs
Veure producte
Mòdul SFP Monomode (SM) LC 1.25Gbps 20km 1310nm/1550nmnovetat
Mòdul SFP Monomode (SM) LC 1.25Gbps 20km 1310nm/1550nm
Ref CCT955958
Interfície fibra òptica tipus LC SFP Monomode relacionat amb CCT955959 per poder realitzar la transmissó bidireccional. Abast fins a 20km. 1,25Gbps
PVP: 55,75 IVA inclòs
PVP: 55,75 IVA inclòs
Veure producte
Armari extintor 6kg Porta Cega INOX
Ref EXT953599
Armari per a extintor de 6 Kg. Frontissa cremallera, pany obrefàcil 650x270x195. Porta cega. versió INOX
PVP: 224,99 IVA inclòs
PVP: 224,99 IVA inclòs
Veure producte
Panell LED Start 60x60x6,5cm 30W 4000K 4200 lmnovetat
Panell LED Start 60x60x6,5cm 30W 4000K 4200 lm
Ref LED951898
Panell LED retroiluminat IP44, IK03. T. Color: 4000K Neutral White. 4200lm. Potència 30W, 140lm / W effciency total del sistema, controlador extern de baix consum inclòs com a estàndard, distribució uniforme de la llum en tot el dispositiu, llarga vida útil de 50,000 hores (L70), mida (HxWxD) 596x596x65mm. IRC (Ra) 80.
PVP: 136,73 IVA inclòs
PVP: 136,73 IVA inclòs
Veure producte
Controlador de persianes / portes garatge Z-Wave Smart Homenovetat
Controlador de persianes / portes garatge Z-Wave Smart Home
Ref ALA946017
Controlador de persianes / portes garatge Z-Wave. Funció pujada / baixada completa i parcial. Alimentació: 90 ~ 240VAC. Càrrega màxima: 1100W. Protecció contra sobrecàrregues. Autocalibratge. Repetidor.
Preu a consultar
Preu a consultar
Veure producte
Interruptor per a persianes estanc IP65. Gris.novetat
Interruptor per a persianes estanc IP65. Gris.
Ref MEC049290
Interruptor per Persiana 16A- 250Vac. Estanc, Índex de Protecció IP65. IK07. Funcionament com a interruptor. Pprotección mecànica i elèctrica contra dos ordres simultànies. Llevanta automàticament una tecla a pressionar l'altra.
PVP: 9,58 IVA inclòs
PVP: 9,58 IVA inclòs
Veure producte
Marc triple Cristal color Groc/Gelnovetat
Marc triple Cristal color Groc/Gel
Ref MEC295930
Marc triple per a muntatge de mecanismes sèrie Logus. Color Groc/Gel
PVP: 16,70 IVA inclòs
PVP: 16,70 IVA inclòs
Veure producte